SiteHeart

Важливо знати

 • 10.03.2014

  Комплексну безпеку - в кожен дім

  Комплексну безпеку - в кожен дім
  Кричуща кримінальна статистика, високий рівень безробіття і відсутність належних превентивних заходів - в таких реаліях ми живемо. Як захистити свою сім'ю і оселю від квартирної крадіжки? Фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® стверджують, що безпека повинна бути комплексною.

  «Якісні замок, циліндр і фурнітура - такі складові мають бути присутні у вхідних дверях для забезпечення безпеки. - Розповідає експерт магазину ЛоксМайстер®. - Для більшої надійності в двері встановлюються додаткові замки. Продукція повинна мати сертифікати якості. Крім високої якості самої продукції, важливий також якісний монтаж - від правильності установки продукції безпеки залежить і її ступінь надійності, і термін експлуатації ».

  Експерт розповів, на що слід звертати увагу при виборі кожної зі складових комплексу безпеки житла.
   
  Замок

  Експерт радить встановлювати замки циліндрового типу: вони зручні в експлуатації і в разі необхідності секретну частину виробу - циліндр - можна замінити. При виборі дверного замка необхідно звертати увагу на міцність металу, з якого виготовлені замкова планка, засуви і корпус, а також спрямованість замикання: чим в більшій кількості напрямків висуваються ригелі, тим більше стійкий до зламу такий замок. Наприклад, основні замки MUL-T-LOCK® багатонаправленого замикання мають чотири ригеля, які висуваються в різних напрямках з допомогою одного повороту ключа.
   
  Циліндр
   
  Циліндр високої якості повинен мати клас секретності не нижче High Security (MUL-T-LOCK® MT5 +, ABLOY® Protec, VACHETTE® Radial, KABA® Expert і інші цього класу).
   
  Заготовки ключів до таких циліндрів запатентовані і захищаються на заводі за допомогою спеціальних технічно-конструкторських рішень. А це означає, що зробити дублікат ключа можливо в сервісному центрі обслуговування продукції при наявності спеціальної картки авторизації.
   
   
  Фурнітура

  Циліндр і механізм замка необхідно захищати броненакладками і бронепластинами із загартованої сталі - саме вони захистять від силових методів впливу: зламу, вибивання, витягування циліндра, висвердлювання, а також завадять відкриттю замку відмичками. Зовнішня планка захисної фурнітури не повинна кріпитися видимими гвинтами з прорізами для викрутки із зовнішнього боку. Оптимальне кріплення забезпечують стяжні гвинти, які проходять крізь дверне полотно і закріплюються зсередини. Ми рекомендуємо фурнітуру від ROSTEX®, MUL-T-LOCK®, ABLOY®.
   


  У мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® Вам допоможуть вибрати продукцію безпеки, проконсультують, при необхідності фахівці магазина виїдуть на місце, оглянуть об'єкт і здійснять монтаж придбаної продукції.
   
   
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика