SiteHeart

Важливо знати

 • 05.05.2014

  Декоруємо захищаючи

  Декоруємо захищаючи
  Життя в сучасному світі динамічне й багате на враження. Досить часто нам хочеться привнести щось нове і в звичне середовище перебування. Коли виникає бажання оновити та прикрасити свій будинок, не варто затівати капітальний ремонт - можна просто звернути увагу на деталі. Надати нове звучання дому зможуть вхідні двері.
   
  З легкістю змінити зовнішній вигляд вхідних дверей, а також поліпшити тепло та звукоізоляцію можна за допомогою МДФ-накладок з ПВХ покриттям, які користуються великою популярністю.
   

   
   
  Знайомство з матеріалом
   
  МДФ - екологічно чистий сучасний матеріал. Він виготовляється шляхом сухого пресування при високій температурі з дрібнодисперсної деревної стружки. У МДФ безліч переваг: високі показники шумо- і теплоізоляції, низька вартість, відмінні фізико-механічні характеристики, однорідність, міцність. МДФ легко піддається фрезуванню і кромкуванню. Після фрезерування МДФ-плити на неї необхідно нанести якісне покриття, яке не тільки забезпечить естетичний вигляд виробу, але і захистить від зовнішніх впливів, роблячи продукт ще й довговічним. Одним з кращих покриттів сьогодні є ізраїльська ПВХ плівка Vinorit® (віноріт).
   
   
   
  Що таке Vinorit® (віноріт)?
   
  Виробник Vinorit® (віноріт), компанія Kibbutz Haogen (Ізраїль), - один зі світових лідерів у розробці і виробництві високоякісних полівінілхлоридних (ПВХ) плівок для ламінації різноманітних будівельних елементів. На підприємстві застосовується найсучасніше устаткування, що дозволяє виготовляти широкий асортимент складних багатошарових ПВХ плівок. Вся продукція вирізняється високими споживчими властивостями і безпечна для здоров'я людини, що підтверджено міжнародними сертифікатами якості ISO 9001 (2000), Din, SKZ і висновком СЕС Україні 05.03.02 - 03/1158 05.12.01.12. Vinorit® (віноріт) - зареєстрована торгова марка в Україні.
   

  ПВХ-покриття Vinorit® (віноріт) постачається в Україну вже більше 15 років і його якість перевірена часом. Вироби, ламіновані Vinorit® (віноріт), відрізняються довговічністю, практичністю, придатні для зовнішнього використання, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, вологи і механічних пошкоджень. Вони не потребують спеціального догляду і впродовж багатьох років не втрачають привабливий зовнішній вигляд. Різноманітність кольорів, текстур і тиснень ПВХ плівок Vinorit® (віноріт) дає змогу імітувати на накладках натуральне дерево, і не тільки на вигляд, але і на дотик.
   
  Покриття має матову, об'ємну текстуру, максимально наближену до текстури натурального матеріалу. Завдяки унікальній термопластичній природі плівка легко приймає форму кутів, вигнутих і опуклих поверхонь, точно повторюючи форму фрезерування будь-якої складності,на відміну від дешевих одношарових жорстких плівок. Високотехнологічна рецептура плівки дозволяє створювати нові ексклюзивні кольори та фактури, зберігати і точно їх повторювати.
   
   
  Вибираючи дизайн дверної накладки ви можете відтворити двері історико-архітектурних пам'яток або втілити свій унікальний малюнок
   
   
  Області застосування
   
  Ізраїльське покриття Vinorit® (віноріт) може застосовуватися для декорування МДФ-плит для меблевих фасадів та дверей. Меблеві фасади корпусних меблів і накладки на двері з МДФ фрезеруються будь-якими видами фрез, а за допомогою художньої фрези, що імітує ручну різьбу, можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї та фантазії. Саме завдяки можливості вибору нового, оригінального малюнка і можливостям фрезерування виходять унікальні і неповторні дверні накладки.
   
   
   
   
   
  Художнє фрезерування декороване наделастичні ПВХ покриттям Vinorit® в поєднанні патини
   
  Новинкою на ринку України є створення об'ємної накладки на двері з за допомогою декоративних накладних елементів. Завдяки цій 3D-технології можна відновити дерев'яні двері старовинних будівель або реалізувати будь-яку дизайнерську розробку з об'ємними елементами. Також, щоб досягти більш вираженого малюнка, використовують технологію штучного патинування за допомогою спеціальних тонуючих речовин. Патинування може бути виконано під золото і срібло, може бути декількох тонів коричневого кольору. Воно підкреслить витонченість і благородство класичного стилю в будинку, додасть неповторності сучасним інтер'єрам.
   
   
  Нова 3D-технологія. Декоративна фрезерування з різьбленням і об'ємними елементами
   
  Завдяки можливостям технології фрезерування плити МДФ і декорування її ПВХ плівкою Vinorit® (віноріт) дизайнер може бути впевнений, що будь-який задум буде реалізований. Якщо оформленням будинку замовник займається самостійно, до його послуг - каталог, що нараховує більше 500 малюнків фрезерування і 27 кольорів плівки Vinorit® (віноріт). Саме тому цей вид декорування вхідних дверей користується зростаючою популярністю серед дизайнерів і приватних замовників.
   
   
  Серія дизайну Nature
   
   
  Серія дизайну Geometry
   
   
  Серія дизайну «Сучасний український дизайн»
   
   
  Де замовити?

  При замовленні дверей і декоративних накладок звертайтеся до професіоналів - у центри продажу дверей, що мають кваліфікованих майстрів з монтажу. Майстри зроблять заміри та забезпечать якісне виконання робіт - правильний монтаж дверей і накладок. При цьому вони проведуть герметизацію відкритих поверхонь, що утворюються при вирізуванні отворів, необхідних для установки замку, циліндра, броньованої накладки.
   
  Пам'ятайте: від якості монтажу залежить подальший термін служби декору, а від якості дверей та аксесуарів - безпека майна і домашній затишок.
   
   
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика