SiteHeart

Важливо знати

 • 01.07.2014

  Вхідні двері: що нового?

  Вхідні двері: що нового?
  У сучасному світі літак уже не розкіш, а необхідність. Не власний, звичайно. Сідаючи в літак, у вас не виникає сумнівів, що він витримає надзвичайні динамічні навантаження, які виникають при русі в повітрі зі швидкістю 800 км/год в умовах турбулентності. При цьому кількість металу, використана при виготовленні літака, зведена до мінімуму - адже він повинен бути не тільки міцним, але й легким - щоб злетіти.

  Конструкторські розробки і високотехнологічне виготовлення всіх вузлів, а не кількість металу, є гарантом міцності. Саме крило літака покладено в основу конструкції ізраїльських дверей RB-Doors - їх розробником був авіаконструктор.

  Конструкція дверей являє собою два суцільногнуті листи гальванізованої сталі, з'єднані між собою ребрами жорсткості спеціальної конструкції. Усередині полотно заповнене мінеральною ватою. Виготовлення полотна - від нарізування металу до виходу готового продукту - повністю автоматизоване. Комплектація дверей замком і додатковими елементами замикання відбувається вручну, роботу кожного механізму після монтажу перевіряють.

  Виробник дверей RB-Doors підприємство Rav-Bariach було засновано в 1973 році і за 40 років накопичило чималий досвід. В Україну двері постачаються з 1996 року і добре відомі українському споживачеві під брендом Mul-T-Lock. Протягом 2010 і 2011 років підприємство повністю змінило виробниче обладнання на найсучасніше і відоме у всьому світі лінії Salvagnini, а продукція отримала нове ім'я - RB-Doors. Логотип Muscleman залишився незмінним.
   
   
  Для захисту від підробок на полотні є фірмове тавро - золотий Muscleman

  Крім основної лінії з виробництва дверних полотен, запущено фарбувальний цех і автоматична лінія з виробництва рам. Рами - це ще одне конструктивне ноу-хау підприємства. Рама шириною 130 мм анкерується в стіну і бетонується при монтажі. В результаті рама складає монолітну конструкцію зі стіною, вирізати або вибити яку просто неможливо.

  Сьогодні в Україні представлено дві базові серії дверей RB-Doors, вдосконалені з урахуванням вимог вітчизняного ринку - це серія STANDARD, модель G849, і серія ART, модель 509. Вироби сертифіковані в Україні по системі УкрСЕПРО як двері металеві протиударні вхідні в квартири за опором зламуванню першої категорії з класом вогнестійкості EI 30.
   
   
  Стандарт безпеки

  Модель G849 серії STANDARD укомплектована 4-спрямованим циліндровим замком RB365, одним додатковим механізмом М12 Gladiator, двома антизрізами Gladiator, трьома захищеними від знімання завісами. Така конструкція забезпечує фіксацію полотна по всьому периметру. Особливість цієї моделі в тому, що полотно підготовлено під установку електромеханічного блокіратора Knock N'Lock BD825. Блокіратор Knock N'Lock BD825 - це унікальна розробка ізраїльського підприємства Е-Lock, він блокує тягу основного замка і не має видимих елементів на полотні. Блокується автоматично при закритті замка. Розблокується за допомогою кодового брелока, який необхідно притиснути до полотна. Розташований усередині полотна п'єзо елемент приймає серію кодових акустичних сигналів і розблоковує замок. Навіть якщо ваші ключі і брелок потрапили в руки зловмисників, відкрити замок, не знаючи коду, неможливо.
   
   
  Модель G849 поставляється в ПВХ покритті VINORIT або в порошковій фарбі. Покриття порошковою фарбою – це новий вид декору, який поєднує в собі відмінні механічні властивості, високу стійкість до корозії і впливу високих температур, хімічних та радіоактивних речовин. Покриття порошковою фарбою, на відміну від молоткового фарбування, усуває найменші дефекти поверхні і тому існують високі вимоги до якості підготовки виробу. Тільки на високоякісне заводське полотно з ідеальними геометричними параметрами можна наносити порошкову фарбу. Процес фарбування автоматизований без втручання людини. Металеві деталі послідовно проходять етапи: хімічної та механічної чистки, покриття порошковою фарбою, випалення в печі, колір і покриття виходить рівномірним, товщиною в 80 мкм. Ця технологія дозволяє фарбувати також рами і інші елементи - інсерт, лиштву, декоративний профіль. У результаті замовник отримає конструкцію в єдиному кольорі. Палітра фарб на сьогодні становить 20 кольорів, частина з яких - з ефектом металік, під замовлення можна пофарбувати двері в будь-який колір за шкалою RAL. На складі в Україні завжди представлені полотна в двох найпопулярніших кольорах в трьох розмірностях.

  Двері, покриті порошковою фарбою, мають строгий стриманий вигляд і добре впишуться в інтер'єр сучасної квартири або котеджу, а також підійдуть для офісів, громадських приміщень, виробничих і торгових підприємств. Високі експлуатаційні характеристики дають змогу використовувати їх в несприятливих умовах.
   
   
  Стиль сучасного котеджу підкреслить двері RB-Двері, покрита порошковою фарбою, яка в рівній мірі об'єднала новітні технології та дизайн
   
   
  Де купити?

  Монтаж дверей RB-Doors складний і унікальний через бетонування рами. Тому продаж дверей здійснюється в професійних Локсмайстер-центрах, в яких є підготовлені майстри з монтажу. Фахівці Локсмайстер-центру укомплектують двері циліндром класу High Security і захисною фурнітурою, запропонують додаткове обладнання. Згідно зі статистикою зломів, злодії все рідше застосовують грубу силу і потрапляють в квартири і будинки за допомогою відмичок, легко розкриваючи незахищені циліндри. Тому так важливо, що б всі комплектуючі двері забезпечували безпеку. Локсмайстер-центри - члени Української Локсмайстер Федерації дотримуються високих стандартів безпеки та рекомендують тільки якісну продукцію від провідних світових виробників.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика