SiteHeart

Новини мережі

 • 26.01.2017

  Austrian airlines тримають курс в «Галицький ЛоксМайстер»!

  Austrian airlines тримають курс в «Галицький ЛоксМайстер»!

  «Пристебніть ремені безпеки, ми злітаємо»  - чи не найулюбленіша фраза кожного мандрівника. І відразу ж уява малює картини небачених раніше країн, незвіданих місць та нових пригод. Проте не варто забувати, що за цими словами стоїть кропітка робота багатьох співробітників авіакомпаній, адже організувати авіаперевезення – справа достатньо складна. А щоб забезпечити належні умови праці співробітників авіакомпанії, треба насамперед подбати про безпеку та комфорт роботи.  

  Тому коли до магазину «Галицький ЛоксМайстер» звернулось  представництво Austrian airlines  у Львові – одного з провідних європейських авіаперевізників, наші фахівці з усією можливою увагою та оперативністю поставилися до цього звернення.
   
  Виходячи з поставленого завдання: встановити якісну глуху фурнітуру на двері, в які вмонтована система контрою доступу (СКД)  із виконуючим елементом у якості електрозащіпки, фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер», після детального ознайомлення з особливостями дверей, запропонували захисну фурнітуру ROSTEX® (Чехія) моделі 802 в обробці "хром" на вхідні двері, а також  інтер’єрну фурнітру  ROSTEX® Office у кольорі "сатин хром" на профільні двері та якісні ізраїльські замкові циліндри МUL-T-LOCK® 7x7.
   
   
  ROSTEX® (ростекс) (Чехія) – провідний європейський виробник захисної фурнітури для вхідних дверей, фурнітури для міжкімнатних дверей, вікон, меблів. Унікальна технологія монтажу у фурнітурі ROSTEX® за допомогою «стяжних гвинтів» дає змогу на 100% убезпечити секретну частину замка від стороннього втручання. Міжкімнатна фурнітура ROSTEX®, виготовлена з високоякісного металу, зберігає високі експлуатаційні характеристики протягом довгих років навіть при жорстких умовах експлуатації.
       
  Чому ми рекомендуємо продукцію ROSTEX®:
  Унікальні конструктивні рішення захисту від зламу;
  Високоякісні матеріали та зносостійке покриття; 
  Варіації дизайну на будь-який смак; 
  ► 90-річна історія успіху підприємства. 
   
    
  MUL-T-LOCK (Ізраїль) - всесвітньо відомий виробник високобезпечних, зручних і перевірених часом замкових циліндрів і всіх типів замків: дверних, навісних, для обладнання, кодових, механічних протиугінних, а також металевих дверей і захисної фурнітури.
        
  Сьогодні MUL-T-LOCK – це:
  Присутність та визнання в більш ніж 70 країнах, понад 50 000 місць продажів і 20 000 сервісних центрів;
  Вибудувана міжнародна репутація, що базується на безкомпромісній якості та унікальному дизайні; 
  ► Гнучка адаптація до мінливих потреб ринку; 
  ► 100 мільйонів клієнтів по всьому світу. 
   
  Після погодження з клієнтом, уся запропонована продукція безпеки була успішно встановлена. А представники замовника – компанії Austrian airlines - були приємно здивовані якістю продукції та оперативністю обслуговування, адже завдяки висококваліфікованим фахівцям «Галицького ЛоксМайстра» провідна європейська компанія отримала сервіс дійсно європейського рівня.
   
  В разі потреби фахівці мережі «ЛоксМайстер» завжди готові надати весь спектр додаткових послуг, аби експлуатація встановленої продукції безпеки була безпроблемною!
   
  Наш досвід - ключ до вирішення Ваших проблем!
  Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
   
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика