SiteHeart

Новини мережі

 • 30.01.2017

  Інноваційні декоративні покритя RollBeton та RollRost – неповторні акценти індастріал-стилю!

  Інноваційні декоративні покритя RollBeton та RollRost – неповторні акценти індастріал-стилю!

  Тенденції розвитку дизайну сучасного інтер'єру акцентують увагу на ідеї «нового життя старих речей» і пропонують втілити в життя індастріал-стиль.  

  Індастріал-стиль бере свій початок в Нью-Йорку у 90-х роках минулого століття. Він виник в колишніх складських, промислових і заводських приміщеннях. У той час багато будинків змінили своє призначення і з робочих перетворювалися в занедбані. Природно,  з'явилися бажаючі привести їх у належний вигляд. Оскільки спочатку це були громадські або промислові приміщення з величезною площею, тому і в новому статусі ці будівлі знайшли суспільне призначення - готелі, бари, ресторани, картинні галереї, магазини, тощо. Трохи пізніше індастріал-стиль дійшов до житлових приміщень і зараз особливо часто застосовується в просторах типу лофт.
   
  Метал зі слідами іржі або патини, бетон, зістарене дерево - основні складові цього стилю, що виходять на пік популярності в обробці інтер'єру. 
   
   
  Тому для того, щоб облаштувати інтер’єр в індастріал-стилі, внутрішнє оздоблення приміщень необхідно максимально наблизити до вигляду промислової будівлі: камінь, цегла, необроблений бетон, іржа, арматура, металеві таблички, відкриті оку комунікації. 
   
  Головне, не перестаратися з декором, оскільки індастріал-стиль передбачає мінімалізм у всьому, в той же час відсутність суворих правил оформлення дозволить інтер’єру відповідати сучасним модним тенденціям.
   
   
  Сучасні декоративні покритя RollBeton та RollRost (виробництво - Німеччина), нещодавно представлені в мережі «ЛоксМайстер» і, зокрема, в магазині «ЛоксМайстер на Печерську»,  якнайкраще підходять для оздоблення інтер’єру в індастріал-стилі. Це рулонний матеріал для зовнішнього та внутрішнього застосування, виготовлений з натуральної мінеральної крихти на основі зі скловолокна. 
        
  Покриття RollBeton та RollRost мають наступні характеристики:
  Низькі транспортні витрати, оскільки вони постачаються у згорнутих рулонах;
  Ручний виробничий процес забезпечує унікальність кожного листа; 
  ► Мінеральний клей, герметики та шпаклівки входять в комплект поставки; 
  ► Швидке та легке оклеювання; 
  ► Не потребують важкої техніки для оклеювання; 
  ► Після герметизації поверхня готова для щоденного використання. 
   
  Матеріал гнучкий, застосовується для декорування стін, колон та створює відчуття справжнього бетонного покриття або іржі, оскільки виготовляється вручну. Перевагою застосування рулонних покриттів RollBeton та RollRost є легка інсталяція на будь-яку поверхню: гіпсокартон, дерево, метал, пластик і т.д.  А все, що Вам для цього необхідно, поставляється в комплекті: мінеральний клей, рідина для фінішної обробки, шпаклювальна маса для швів тощо.
         
  RollBeton та RollRost мають наступні переваги:
  Світлостійкість та мала вага (близько 1,8-2,0 кг./кв.м.);
  Різноманітні кольори та структура поверхні; 
  ► Відмінний зовнішній вигляд; 
  ► Легкість роботи; 
  ► Не містить вільних розчинників і пластифікаторів. 
    
   
  З метою ознайомлення та придбання інноваційних продуктів RollBeton та RollRost запрошуємо Вас у новий магазин «Локсмайстер на Печерську» за адресою: Філатова 2/1, де ці покриття представлені в різних кольорах та фактурах. 
   
  Наш досвід - ключ до вирішення Ваших проблем!
  Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
   
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика