SiteHeart

Новини мережі

 • 17.03.2017

  Безпека без кордонів: 10 років успішної співпраці «ЛоксМайстра на Подолі» з Посольством Великобританії!

  Безпека без кордонів: 10 років успішної співпраці «ЛоксМайстра на Подолі» з Посольством Великобританії!

  Мережа магазинів «ЛоксМайстер» – одні з лідерів ринку корпоративної безпеки. Для організації ефективної системи захисту до наших фахівців часто звертаються не лише різноманітні компанії країни, а й посольства та консульства інших держав, серед яких: Посольства США, Японії, Італії, Іспанії, Австрії, Кореї, Грузії, Чехії,  Угорщини, які належним чином оцінили якість нашої продукції та сервісу, а також європейський підхід щодо виконання робіт.

  Як приклад, за десятирічний період співпраці з Посольством Великобританії, фахівці магазину обладнали  системами безпеки будівлі посольства, які знаходяться у м. Києві по вул. Десятинна 9. В приміщеннях Посольства були встановлені майстер-системи на замкових циліндрах Abloy Protec, вхідними основними та додатковими замками, замковими циліндрами, висячими та профільними замками виробництва ізраїльської компанії MUL-T-LOCK, японськими дотягувачами RYOBI та чеською захисною фурнітурою ROSTEX.   

  Вибір систем захисту базувався на ультимативності і тому саме такі виробники відповідали поставленим умовам:
  MUL-T-LOCK (Ізраїль) – всесвітньо відомий виробник високобезпечних, зручних і перевірених часом замкових циліндрів і всіх типів замків: дверних, навісних, для обладнання, кодових, механічних протиугінних, а також металевих дверей і захисної фурнітури;
  ABLOY Oy (Фінляндія) – один з найбільших світових розробників і виробників дверних механічних і електромеханічних замків, циліндрів, дотягувачів, фурнітури і компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність і безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY Oy підтверджена більш ніж 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку;
  ROSTEX – популярний чеський виробник захисної фурнітури для вхідних дверей, фурнітури для міжкімнатних дверей, вікон, меблів, а також будівельної фурнітури і комплектуючих для залізничних транспортних засобів;
  ► RYOBI (Японія) – світовий лідер у виробництві дверних дотягувачів, які є найкращим на сьогодні втіленням якості, ергономічності і промислового дизайну. 

   

  Головною запорукою плідного співробітництва Посольства Великої Британії та «ЛоксМайстра на Подолі», є висока якість та надійність продукції безпеки, що здатна працювати у найекстремальніших умовах, а також наявність кваліфікованого сервісного обслуговування, що дозволяє оперативно та професійно вирішувати будь які питання!

  Усі магазини мережі ЛоксМайстер є членами Української Локсмайстер Федерації (УЛФ), а фахівці дотримуються усіх правил професійної етики. Це спонукає наших іноземних партнерів до впевненості у сумлінності та чесності роботи наших співробітників.

  Користуючись нагодою, висловлюємо подяку нашим іноземним клієнтам та зазначаємо: ми постійно вдосконалюємо та примножуємо набуті знання та професійні навички, оновлюємо та розширюємо асортиментний ряд продукції з тим, щоб забезпечити високий рівень безпеки кожного клієнта!

  Наш досвід –ключ до вирішення Ваших проблем!
  Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо  на Вас!

   

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика