SiteHeart

Новини мережі

 • 10.04.2017

  Заточка ножів тепер доступна у «ЛоксМайстер на Печерську»

  Заточка ножів тепер доступна у «ЛоксМайстер на Печерську»

  «ЛоксМайстер на Печерську» розширює перелік своїх послуг і відтепер у нашому ЛоксМайстер-центрі доступні послуги по заточці ножів та ножиць.

  Заточка ріжучого інструменту — це відповідальний процес. Якщо ним займається не професіонал — цей процес може бути не лише нерезультативним, а й травматичним.

  Залишити поза увагою дану проблему ми просто не могли, тому з радістю пішли клієнтам на зустріч задля збереження їхнього часу та здоров’я, придбавши для таких цілей шліфувально-полірувальний станок JET JSSG-10. Він максимально точно здійснює заточку ріжучого приладдя. Професійний шліфувально-полірувальний станок з водяним охолодженням JET JSSG-10 зберігає кут ріжучої сторони леза завдяки спеціальному пристосуванню, але навіть це пристосування потрібно контролювати, щоб шліфувальний станок не зняв «зайвий шар». Даний контроль відбувається нашими спеціалістами, які збережуть геометрію Вашого ножа чи ножиць, виконавши заточку якомога якісніше.

  Для збереження ріжучих властивостей ножа та загальної цілісності його клинка потрібна тверда рука професіонала та гарний станок з усіма необхідними витратними матеріалами (шліфувальні бруски різної абразивності, шкіряні ремені).

  Перш за все лезо точать на абразивному колі, де потрібно враховувати температуру нагріву клинка під час заточки, щоб не зіпсувати клинок зняттям зайвого шару сталі чи його перегріву, адже сталь гартується під високою температурою, а її перевищення під час заточки може безповоротно зіпсувати клинок.*

  Доводка ріжучого інструменту забезпечить максимальну гостроту та тривалість її зберігання. Вона відбувається шляхом шліфовки леза на спеціальному шліфувальному бруску з мілким зерном. Кваліфіковані майстри «ЛоксМайстеру на Печерську» та відповідна професійна апаратура допоможуть Вам зберегти не тільки свій час (адже процес заточки ріжучих інструментів може бути досить довготривалим), а й вберегти себе від можливих при цьому травм.

  Ми завжди чекаємо Вас в нашому Локсмайстер-центрі «Локсмайстер на Печерську», де, окрім заточки ріжучих інструментів, Ви можете скористатися нашими іншими послугами: авторизованим дублюванням ключів, встановленням замків та консультаціями щодо систем замикання.

  * Збереження геометрії та кута леза ріжучого приладдя — відповідальний процес, адже ріжуче приладдя, що змінило свою геометрію та кут ріжучої поверхні, стає потенційно небезпечним. Ця небезпека виражається в потенційному зриві леза під час роботи та навіть найбільш негострий ніж може нанести людині травму внаслідок зриву.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика