SiteHeart

Новини мережі

 • 04.05.2017

  Врізний дотягувач RYOBI® COU-152 – комфортне та естетичне рішення високої безпеки!

  Врізний дотягувач RYOBI® COU-152 – комфортне та естетичне рішення високої безпеки!

  Фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) підібрали та успішно встановили врізний підлоговий дотягувач RYOBI® COU-152!

  Вибір та встановлення дверних дотягувачів – задача непроста. Щоб правильно підібрати та якісно встановити дотягувач на двері, варто враховувати багато факторів.

  Дотягувач дверей – це механізм, який допомагає дверям плавно і безшумно закриватися, зберігаючи тепло або прохолоду всередині приміщення (залежно від пори року). Сучасні дотягувачі забезпечують довговічність і коректність роботи замикаючих пристроїв, протипожежний захист, тому їх встановлення рекомендується в приміщеннях з великим експлуатаційним навантаженням на двері: офісах, магазинах, громадських закладах, приміщеннях з встановленими системами контролю доступу, а також на важких дверях.

  Оскільки правильний підбір та якісне встановлення дотягувача – це запорука довгої та стабільної роботи вхідних дверей. Виконання цієї роботи краще довірити професійним локсмайстрам.

  В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлено широкий асортимент   дотягувачів провідних світових виробників продукції безпеки: ABLOY® (Фінляндія),  RYOBI® (Японія). Компанії спеціалізуються на виготовленні рішень для корпоративної та приватної безпеки та естетичності, створюючи захисні дотягувачі накладного або вирізного типу.

  Характерною особливістю врізних дотягувачів RYOBI® є прихований монтаж, тому вони практично не впливають на естетичний вигляд дверей. Розраховані на використання в умовах з обмеженням площі встановлення, врізні дотягувачі RYOBI® комплектуються виключно ковзною тягою.

  Саме такий дотягувач підібрали та встановили за проханням клієнта фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» –  провідного локсмайстер-центра м. Івано-Франківськ на двері, виготовлені з масиву. Оскільки основною вимогою замовника було те, щоб даний дотягувач не псував вигляду дверей, фахівці магазину, після детального знайомства з особливостями дверей, запропонували японський дотягував RYOBI COU-152 врізного типу.

  RYOBI® (ріобі) – це міжнародна корпорація,   головним напрямом роботи якої є виробництво продукції за технологією прецизійного алюмінієвого лиття під високим тиском. Інноваційні технології виробництва, які застосовує RYOBI®, дали змогу компанії стати світовим лідером за обсягами виробництва та продажів дверних дотягувачів.

   У виробництві дверних дотягувачів RYOBI® використовуються досконалі технології литва і високоточні механічні компоненти. За технічними характеристиками і дизайном дотягувачі RYOBI® є кращим рішенням для дверей - як корпоративних, так і приватних об'єктів. Дотягувачі RYOBI® надійні, розраховані на тривалий термін експлуатації. Як і вся продукція японського підприємства, дотягувачі є найкращим втіленням якості, ергономічності і дизайну.

  Сьогодні дотягувачі RYOBI® – це:
  Надійність і довіра клієнтів з усього світу;
  Досконалий дизайн для будь-якого інтер'єру;
  Неперевершена японська якість. 
   

  RYOBI® COU-152 – врізний дотягувач для внутрішніх та зовнішніх дверей, що дозволяє зробити його максимально непомітним.

  RYOBI® COU-152 має наступні особливості:
  Країна-виробник: Японія;
  Зменшена товщина корпусу – придатний для тонких дверей;
  Максимальна вага дверей 65 кг;
  Клас: фіксований, не регулюється;
  Регулювання початкової, основної та кінцевої швидкостей зачинення;
  Комплектація: тяга ковзна з фіксацією;
  ► Опція: фіксатор відчиненого положення.
   

  Отже, завдяки оперативно та якісно виконаній роботі фахівців «ЛоксМайстер Прикарпаття» клієнт отримав не лише комфортне, а й надзвичайно естетичне рішення високої безпеки, адже встановлений дотягувач є практично непомітним!  

   
  Наш досвід - ключ до вирішення Ваших проблем!
  Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо Вас!
   

   

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика