SiteHeart

Корпоративна безпека

Корпоративна безпека

Ваша Компанія, незалежно від її розмірів, потребує високого ступеню безпеки приміщення. Кожна з дверей несе різні фізичні та смислові навантаження. Ми маємо змогу облаштувати двері офісу всіма необхідними аксесуарами: дотягувачами, системами антипаніки для евакуаційних виходів, встановити систему контролю та обліку робочого часу.

Корпоративна безпека

Ми можемо забезпечити найвищій рівень захисту починаючи від броньованих куленепробивних дверей з кевларовими плитами всередині до мастеризації механічних циліндрів. Функціональне призначення дверей і необхідні для них аксесуари визначаються в кожному індивідуальному випадку в залежності від виду діяльності Вашої компанії, її устрою та режиму роботи.

Головною запорукою нашої з Вами тісної співпраці є те, що ми можемо оперативно виконувати монтаж та переобладнання залежно від змін у Вашій компанії. Ви можете розширити системи замикання, дозамовити будь-яке обладнання, починаючи від додаткового ключа до облаштування нових дверей у випадках зростання Вашої компанії, які будуть працювати в одній системі, що значно зекономить Ваш час та кошти.Корпоративна безпека

Сучасні вимоги до офісних дверей потребують виконувати певні вимоги щодо безпеки співробітників, швидкої евакуації у випадках небезпеки, зручного та комфортного проходу у повсякденні для Ваших співробітників та клієнтів.

Наша продукція відповідає всім вимогам тривалої та напруженої експлуатації і головне - ми можемо забезпечити надійну охорону вашого майна та документів Вашої компанії, здоров’я та успішної діяльності ваших співробітників.

Зараз немає потреби носити за собою великі зв’язки ключів, кожний співробітник може відчиняти двері, необхідні йому в професійній діяльності, одним ключем, карткою або через зчитування відбитку пальця. Ми запропонуємо Вам лише те, що буде зручно та надійно і лише там, де це необхідно.

 
Наш досвід - ключ до вирішення Ваших проблем!
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика