SiteHeart

Досягнення магазину

Досягнення магазину
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Світлана Бурлак
- керівник магазину ЛоксМайстер на Братскій
 
 
Світлана Бурлак керує магазином Локсмайстер на Братській з самого відкриття - з 2002 року. За роки роботи у магазині його керівник досконало вивчила, що необхідно клієнтові, аби почуватися у безпеці.

Даний проект магазину мережі Локсмайстер було створено першим. За його аналогією створювались й інші магазини мережі у столиці та регіонах.

Керівник проекту розповіла про історію успіху першого в Україні Локсмайстер-центру європейського рівня.
 
 
Історія магазину
Магазин Локсмайстер на Подолі працює для киян вже 10 років. Розташований у самому серці столиці, він давно вже полюбився тим, хто цінує безпеку. Локсмайстер на Подолі цілком справедливо здобув визнання як у приватного споживача, обслуговуючи цілі родини, так і у професійних клієнтів – монтажників, слюсарів, столярів, дизайнерів, архітекторів, прорабів та усіх, хто займається будівництвом та ремонтом.
 
Конкурентні переваги асортименту
Асортимент магазину складається таким чином, щоб клієнту було зручно вирішити всі питання замикання в одному місці. Наприклад, двері різного призначення та навантаження потребують різного обладнання. Отже, Локсмайстер на Подолі не продає замки та двері – ми, перш за все, вирішуємо питання замикання приміщення, безпечного та комфортного проходу. Сучасні вимоги пересування в офісних центрах, логістичних приміщеннях, держустановах, лікарнях, готелях, приватних комплексах потребують складних технічних рішень – і ми потурбувались, щоб асортимент нашої продукції надавав відповіді всім.
 
Менеджмент
Індивідуальний та професійний підхід до кожного клієнта – головна ознака колективу. Ми повсякчас працюємо над удосконаленням обслуговування.
 
Можливості сервісного обслуговування
Вся продукція магазину супроводжується гарантійним та післягарантійним сервісним обслуговуванням. Працюючи зі світовими брендами, ми проводимо різні сервісні операції, перекодування, ремонт. Магазин має власні мобільні сервісні бригади, які виконують інсталяції у клієнтів.
 
Що отримує клієнт звернувшись до фірмового магазину ЛоксМайстер
Клієнт, перш за все, отримує якісний продукт, який працюватиме протягом тривалого часу. Клієнт отримує сучасний технологічний продукт, який буде відповідати високому рівню безпеки. Естетичний зовнішній вигляд задовольнить найвибагливішого клієнта. Локсмайстер на Подолі обслуговує об’єкти з високими вимогами до безпеки та серйозними експлуатаційними характеристиками – мережі продуктових супермаркетів («Білла», «Велика кишеня»), мережу ресторанів швидкого харчування (МакДональдс), посольства та консульства (Великобританії, Китаю, Австрії), Міністерство інфраструктури, банки («Приват», «Правекс», «Київ») та інші.
 
Як співпрацює майстер з фірмовим магазином ЛоксМайстер
Майстер магазину – людина, до якої висуваються високі вимоги – як з боку клієнта, так і з боку магазина. Ми працюємо за принципом «виїзжаємо, консультуємо, встановлюємо». Отже, майстер – це ланка, яка зв’язує магазин і кінцевого споживача. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб він був професійним інсталятором, досвідченим фахівцем своєї справи і, головне, чесною та порядною людиною, яку магазин уповноважує до вашої оселі. Репутація Локсмайстер-центру – перевірена часом та великим числом вдячних клієнтів. Ми відповідаємо за вашу безпеку!
 
 
Досягнення магазину
 
1. Японські дотягувачі для посольства Японії в Україні.
Посольство Японії замовило в своє приміщення комплексне замикання. Керувати дверми клієнт довірив саме японським дотягувачам Ryobi. Цей клієнт не лише придбав замкову продукцію, а й скористався послугами наших професійних майстрів – інсталяторів.
 
2. Добре відомий в Києві на Подолі магазин із задоволенням співпрацює з сусідами. Знаходячись у історичному центрі міста, ми маємо багато звернень від культурно-освітніх закладів, серед яких - Центр археології Києва Інституту археології НАН України, який знаходиться на вул. Сковороди 9-Б, Києво-Могилянська бізнес школа. В ці заклади було продано та встановлено дистанційне керування дверима.
 
Досягнення магазину

3. Київський міжнародний інститут соціології (вул. Іллінська, 9) виготовляє у Локсмайстер дублікати ключів. Безумовно, клієнтам зручно мати справу з сервісним центром магазину, який вже майже 10 років виготовляє ключі для мешканців Києва на самому сучасному обладнанні. Не менш важливим для таких клієнтів є 100% бухгалтерське супроводження всіх угод з нашого боку.
 
4. Локсмайстер співпрацює з мережею ресторанів швидкого харчування МакДональдз.
 
Досягнення магазину

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика