SiteHeart

Досягнення магазину

Досягнення магазину
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Андрій Клименко
- керівник одразу трьох магазинів мережі ЛоксМайстер у Західному регіоні.
 
Два з них розташовано у Львові, ще один – у Івано-Франківську.
 
Очолює керівник даний проект з 2006 року. За роки професійної та наполегливої роботи проект посів друге місце в Україні (після столиці) за рівнем економічної ефективності та задоволенням попиту споживачів у продукції безпеки.

Нині керівник ставить перед співробітниками проекту складні та амбітні завдання, проте головним серед них залишається забезпечення потреб кожного з клієнтів.
Історія магазину
Магазин по вул. Є. Коновальця працює з 2007 року, власне у Івано-Франківську ЛоксМайстер працює з 2005 року. Розташований магазин дуже близько від центру, недалеко автобусна зупинка, неподалік парковка де можна залишити авто. Наш магазин знають приватні споживачі та виробники, дизайнери, інсталятори.
 
Конкурентні переваги асортименту
У магазині на Коновальця широкий вибір оригінальної та сертифікованої продукції таких світових виробників : MUL-T-LOCK, ABLOY, KABA, MOTTURA, RYOBI, ROSTEX. У Ів-Франківську магазин ЛоксМайстер – єдиний офіційний представник даних виробників. Наш асортимент відповідає найвищим вимогам безпеки приватного житла, офісу, банку чи іншої установи.
 
Менеджмент
Споживачів може вирішити усі свої побажання по замиканню дверей від замка до фурнітури в одному місці – нашому магазині. Також ми співпрацюємо з такими відомими підприємствами, як виробник дверей «Бата», виробник меблевих фасадів «Штелля». Нашими клієнтами є ресторани, магазини нашого міста.
 
Можливості сервісного обслуговування
У магазині на Коновальця розміщається сервісний центр по продукції MUL-T-LOCK, ABLOY, KABA, MOTTURA, RYOBI. Ми здійснюємо монтажні та ремонтні роботи, перекодування циліндрів, замків, виготовляємо дублікати ключів. На продукцію нашого магазину надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 
Що отримує клієнт звернувшись до фірмового магазину ЛоксМайстер
Клієнт отримує, у першу чергу, вирішення своїх проблем з питань захисту майна.
Ми продаємо тільки якісний товар провідних виробників у галузі безпечного замикання, ми пропонуємо гарантію та сервіс. Ми не залишаємо клієнта, якщо термін гарантії закінчився, а пропонуємо також післягарантійне обслуговування, виїзд на об’єкт.
 
Як співпрацює майстер з фірмовим магазином ЛоксМайстер
Наш майстер професійно виконує усі монтажні роботи, встановлює замки, серцевини, фурнітуру, дотягувачі, системи СКД, двері. Це професіонал своєї справи, акуратна та чесна людина. Після своєї роботи він залишає якісно встановлену продукцію та чистоту.
 
 
Досягнення магазину
 
1. Монтаж та продаж системи контролю доступу на рекламну агенцію «Трамплін» відомий у Франківську по виготовленню зовнішньої світлової реклами та подібних продуктів.
 
Досягнення магазину

2. Продаж та монтаж циліндрів у відділення «Правекс-банку» який оцінив зручність використання надійного замикання.
 
Досягнення магазину
 
3. Продаж та встановлення системи контролю доступу у відомому в Ів-Франківську магазині європейського рівня сувенірої продукції «Оле-тур».
 
Досягнення магазину
 
4. Продаж та монтаж СКД на базі ROSSLARE у Калушську центральну районну лікарню в пологовий відділ.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика