SiteHeart

CONSTRUCT Ательє

 

CONSTRUCT Ательє

Керівник: Олександр Кулік

тел.: (067) 500 8894
e-mail: construct-centre@spv.ua


 

CONSTRUCT Ательє – це Авторизований центр з монтажу протиугінних систем, де кожен автовласник зможе замовити та встановити на свій автомобіль найсучасніший протиугінний захист та убезпечити авто від крадіжки на увесь час експлуатації. Центр функціонує на базі «СПВ Компані Лтд.» - генерального імпортера чеських протиугінних систем СONSTRUCT®, за адресою: м. Київ, вул. Тимофія Шамрила, 7-А.

Як нас знайти:

Лише у нас:
  1. На Ваш автомобіль установлять найновіші та найефективніші протиугінні системи;
  2. Запропонують ексклюзивну розробку протиугінної системи у випадку, якщо модельний протиугінний замок відсутній;
  3. Construct Ательє сертифіковане чеським заводом-виробником протиугінних систем Construct A&D;
  4. Широкий спектр механічних та електромеханічних засобів захисту автомобіля від угону;
  5. Монтаж протиугінного замка виконають професійні інженери-конструктори.

Які протиугінні пристрої ми встановлюємо?

Механічні та електромеханічні протиугінні замки: 1. Протиугінна електромеханічна система для автомобілів преміум-класу, що автоматично блокує селектор перемикання швидкостей – електромеханічний замок СONSTRUCT® Safetronic (Конструкт сейфтронік).
2. Комплексна протиугінна система, що одночасно блокує селектор перемикання швидкостей та капот автомобіля - СONSTRUCT® Vario 3 System (Конструкт варіо).
3. Механічна протиугінна система, що захищає підкапотний простір від несанкціонованого відкриття – замок капоту СONSTRUCT® Hood-lock (Конструкт худлок).

Імобілайзери автомобільні, що перешкоджають несанкціонованому запуску двигуна:
1. Кодовий (кнопковий, клавіатурний) імобілайзер SPETROTEC® i5 та i10.
2. Картковий (безконтактний) імобілайзер SPETROTEC® iGenie.

GPS моніторинг автотранспорту
- дозволяє отримувати актуальну інформацію про місце знаходження автомобіля в режимі он-лайн.

Механічні замки для захисту вантажних відділень автомобілів
- перешкоджають несанкціонованому доступу до вантажних відсіків комерційних автомобілів, контейнерів тощо.

 

Ви можете скористатися нашими акційними пропозиціями!

1. Купити з подарунком

Для захисту Вашого автомобіля ми підготували вигідну пропозицію, яка включає в себе установку механічного захисту автомобіля з подарунком. За умовами акції Ви надаєте авто фахівцям Сonstruct Ательє. Протягом зазначеного часу інженери проводять усі необхідні виміри та конструюють зразок нового протиугінного замка для Вашого автомобіля. При замовленні установки механічного захисту на Ваш автомобіль, ви оплачуєте:
- Вартість замку
- Вартість установки

При цьому Ви отримуєте подарунок: на Ваш вибір один з високосекретних висячих замків компанії MUL-T-LOCK® чи ABLOY® або захисну фурнітуру ROSTEX®.

Ознайомитись з переліком автомобілів, що беруть участь у акції

2. Замок безкоштовно

Ми зацікавлені в розробці модельних протиугінних замків на всі представлені на ринку популярні моделі автомобілів. У разі, якщо для Вашої моделі автомобіля серійний протиугінний замок CONSTRUCT® досі не створений, ми пропонуємо абсолютно безкоштовно розробити та встановити на Ваш автомобіль протиугінний замок.

За умовами акції Ви надаєте авто фахівцям Сonstruct Ательє. Протягом зазначеного часу інженери проводять усі необхідні виміри та конструюють зразок нового протиугінного замка для Вашого автомобіля. Не більше ніж за місяць з заводу Сonstruct прийде вже готовий замок, зроблений у заводських умовах згідно нашого макету, і буде безкоштовно встановлений на Ваш автомобіль.

Ознайомитись з переліком автомобілів, що беруть участь у акції

3. Ексклюзивне рішення

Спеціалісти Сonstruct Ательє розроблять ексклюзивне протиугінне рішення для Вашого автомобіля, навіть унікальної рідкісної моделі, врахувавши усі Ваші побажання. Ми маємо у розпорядженні широкий асортимент усіх найновіших протиугінних систем для створення ультимативної безпеки автомобіля, які надійно захистять від угону та не дадуть жодного шансу злодіям.

 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика