SiteHeart

Система «Один ключ»

«Один для всіх» або «Один ключ» («Key Alike») - це система яка дозволяє відкривати одним ключем різні двері. Таким чином, система дає можливість використовувати один ключ для відкриття різних типів замків, наприклад:
- врізні;
- накладні;
- висячі;
- замки для шаф.
 
Система «Один для всіх» відрізняється від майстер-системи тим, що у системі для одного ключа всі циліндри зібрані під одну комбінацію, а при майстер-системі кожен циліндр наділяється правами доступу. Тобто, в залежності від ієрархії або кодування, ключ майстер-системи може відкривати лише певні «дозволені» двері, а несанкціоноване відкриття «недозволених» дверей буде заборонено. У свою чергу, система «Один ключ» складається з декількох замків, що відкриваються одним ключем, і циліндри цих замків мають однаковий код. Така система не має майстер-ключа. Проте система «Один ключ» може бути складовою частиною вже існуючої майстер-системи на об’єкті або використовуватись паралельно з нею.

Система «Один ключ» буде корисна на приватних об’єктах, в офісах або на великих підприємствах. Якщо профіль ключа один, то у межах серійної системи «Один для всіх» цей ключ буде відкривати і вхідні двері будинку, і хвіртку, і гараж, і офіс. Це робить непотрібним використання громіздких в'язок ключів від різних приміщень, шафок, висячих замків, шухляд столів тощо.
 
Систему «Один ключ» можна використовувати на базі механічних замкових циліндрів, зокрема на базі продукції MUL-T-LOCK®, ABLOY®, KABA® та GEGE®.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика