SiteHeart

Система «Майстер-ключ»

За допомогою технологічного рішення система «Майстер-Ключ» робить непотрібним використання громіздких зв’язок ключів у приміщенні з великою кількістю дверей і користувачів та розмежуванням прав доступу різних рівнів складності.
 
Система Майстер-ключ
Майстер-ключ - це ключ, що відкриває від двох до декількох сотень замків, різних за конструкцією, укомплектованих типовими циліндровими механізмами. Зовні майстер-ключ неможливо відрізнити від звичайного ключа.

Система «Майстер-ключ» допомагає організовувати трудову дисципліну на підприємствах - при відповідному її програмуванні кожен співробітник має один ключ, яким відкриває тільки ті двері, до яких  він має право доступу. Один головний Майстер-ключ, що належить керівнику (у випадку з приватним об'єктом - главі сімейства) – може відкривати всі замки.

У «Майстер-ключ» можна об'єднувати від малих приватних об'єктів або офісів до масштабних підприємств. Можна також спроектувати систему таким чином, що один ключ буде відкривати як двері будинку, так і двері офісу.
 
Система «Майстер-ключ» розробляється індивідуально для кожного об’єкта за допомогою спеціальної комп’ютерної програми.
 
До системи «Майстер-ключ» можна об’єднати:
-  замкові циліндри,
-  врізні та висячі замки,
-  замки для обладнання,
-  стелажі,
-  шафи,
-  ящики столів,
-  та інші механізми замикання.
 
Система «Майстер-ключ» виготовляється на базі продукції безпеки від провідних світових виробників MUL-T-LOCK (мультилок) та ABLOY (аблой). Технології, за якими виготовлені замкові циліндри MUL-T-LOCK (мультілок) та ABLOY (аблой), дають змогу розробити та виготовити систему «Майстер-Ключ» будь-якої складності та з великою кількістю замків.
 
Готова система «Майстер-Ключ» реєструється, а додаткові ключі виготовляються за наявності відповідних повноважень. Також можлива  модифікація існуючої майстер-системи або включення її до крупнішої майстер-системи.
 
Фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® здійснюють проектування, виготовлення, уведення в експлуатацію та сервісне обслуговування системи «Майстер-Ключ».  У разі необхідності  систему «Майстер-Ключ» можна перепрограмувати, прописати і виготовити до неї додаткові ключі. Крім того, існує можливість блокування втрачених ключів.
 
«Майстер-Ключ» - це зручне та надійне рішення проблеми санкціонованого доступу уповноважених осіб до приміщень. Замовивши систему у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®, ви  придбаєте не лише зручний, але і безперечно надійний засіб безпеки людей та майна.
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика