SiteHeart

VACHETTE

Виробництво єдиних представлених в Україні замкових циліндрів “Very High Security” VACHETTE® Radial NT (вашет радіал) знаходиться у Франції. Основна спеціалізація цього виробництва - це виготовлення замкової продукції найвищого ступеня надійності.
 
 
VACHETTE
 
VACHETTE
 
VACHETTE
 
TTT
 
VACHETTE
 
- Країна-виробник: Франція
- Унікальна система 32 пінів із загартованої сталі, які розміщені в шести площинах
- Патентований ключ – виготовлення лише на заводі-виробнику
- Захист від висвердлювання
- Підсилений корпус
- Кількість кодових комбінацій – 1 000 000 000
- Варіанти: ключ-ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка: корпус – хром матовий, плуг – латунь, тумблер – хром матовий
- Система «Майстер-ключ» – виготовлення лише на заводі-виробнику
- Типи циліндрів:
   - 7101 NT – двосторонній, ключ-ключ;
   - 3111 NT – двосторонній, ключ-тумблер
- Комплектація – 5 ключів та кодова картка
- Опція: циліндр Vachette® Radial NT+ – з підвищеним захистом від зламу, сертифікований A2P за найвищим класом стійкості (3 зірки)

 

 
VACHETTE
 
Передові інноваційні рішення, постійний розвиток технологій,найкращі матеріали для виробництва та надвисока секретність - це ті компоненти що змішані при виготовленні VACHETTE® Radial NT (вашет радіал). Чи знаєте ви ще хоч один замковий циліндр ключ до якого можна виготовити тільки на заводі виробника, і тільки за пред'явлення двох кодів: коду на сам ключ, і коду на картці реєстрації або сертифіката безпеки. Обидва секретні коди VACHETTE® Radial NT (вашет радіал) повинні збігатися до виготовлення дублікатів ключа у власника.
 
Циліндри VACHETTE® Radial NT/NT+
 
VACHETTE
 
PP
 
1. Піни із загартованої сталі
2. Захисна пластина з карбіду
    вольфраму
3. Вставки із загартованої сталі
4. Сталева база
5. Вставки від висвердлювання, що
    обертаються з відпущеної сталі
 
Де застосовуються надсекретні циліндри VACHETTE® Radial NT (вашет радіал)?

Замкові циліндри VACHETTE® Radial NT (вашет радіал) встановлюються на корпоративних обєктах, на них закривають державні установи, та й у приватних помешканняхвстановлюють з метою забезпечення рівня безпеки Extra Security.

Унікальна система 32 багатонапрямлених телескопічних пінів з нержавіючої сталі у замкових циліндрах VACHETTE® Radial NT (вашет радіал) розміщується у шести площинах. Такий захист унеможливлює несанкціоноване відкриття циліндру інтелектуальним методом (відмичками).

Циліндри VACHETTE® Radial NT (вашет радіал) відповідають найвищим світовим вимогам щодо секретності, зламостійкості, захисту від маніпуляцій та інших видів несанкціонованих відкриттю та класифікуються за міжнародними стандартами безпеки як “Very High Security”.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика