SiteHeart

MUL-T-LOCK MT5+

Замкові циліндри MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+) – це новий революційний рівень безпеки, зносостійкості, надійності, секретності та комфорту від всесвітньовідомого ізраїльського виробника.
 
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
TTT
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
- Країна-виробник: Ізраїль
- Циліндри класу Extra Security
- Патентована технологія «Подвійний телескопічний пін»
- Патентований ключ (дія патенту до 2025 року)
- Три незалежних механізми блокування:
- 10 телескопічних пінів;
- «finger»-піни додатково блокують бокову запірну планку;
- Альфа-пружина – унікальний інтерактивний елемент ключа
- Захист від висвердлювання забезпечує «antidrilling» пластина та титанові стержні
- Абсолютний захист від зламу методом бампінга, відмикання відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа
- Кількість кодових комбінацій – понад 150 000 000
- Підсилений ХР-пластиною корпус
- Виготовлення систем «Один ключ» та «Майстер-ключ»
- Персональна кодова картка із записом комбінації ключа на магнітній стрічці
- Двосторонній ключ зі спеціальним інтерактивним елементом (Альфа-пружина), нарізкою для телескопічних пінів та нарізкою – «змійкою» для пінів запірної планки
- Виготовлення ключа тільки за наявності кодової картки
- Широкий асортимент довжин та симетрій
- Варіанти: односторонній та двосторонній, ключ-ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка корпуса: нікель сатин
- Обробка тумблера: нікель сатин, латунь, антична бронза
- Комплектація – 3 ключі та кодова картка
- Опції:
  - системи 3in1 «Світлофор» та VIP;
  - SynerKey™ – механічний ключ, що має вбудований транспондер для побудови системи електронно-механічного контролю доступу
 
 
 
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+) однаково якісно забезпечать безпеку і у приватному будинку, і на корпоративному об’єкті.

Інноваційна розробка ізраїльського виробництва MUL-T-LOCK® MT5®+ (мальтилок MT5®+) має високий рівень секретності та захист від фізичних та механічних впливів завдяки поєднанню системи телескопічних пінів, новітнього інтерактивного елементу та запірної планки, яка, в свою чергу, блокується ще п’ятьма боковими пінами секрету. Аби циліндр MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+) почав взаємодіяти з ключем, необхідно розблокувати одночасно внутрішні та зовнішні телескопічні піни та бокові піни запірної планки. Після побудови пінів до єдиної лінії циліндровий механізм MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+) буде працювати.
 

Криптостійкість ключа MUL-T-LOCK® MT5®+ (мальтилок MT5®+) підвищується завдяки інтеграції декількох замикаючих механізмів. Замковий циліндр MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+) має 1,5 млн кодових комбінацій, завдяки чому метод підбору ключа стає повністю неможливим.

Кожен комплект MUL-T-LOCK® MT5®+ (мальтилок MT5®+) має кодову карту власника з магнітною полосою. Виготовити дублікат ключа можна лише в авторизованому сервісному центрі на спеціальному обладнанні , попередньо зчитавши інформацію з цієї картки. Таким чином повністю унеможливлюється несанкціоноване дублювання ключа до циліндра MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+).
 
MUL-T-LOCK MT5+
Захист від висвердлювання
 
 
 
 
 
Три незалежні механізми блокування:
 
1. Альфа-пружина – унікальний інтерактивний елемент ключа
 
2. 10 телескопічних пінів
 
3. «Finger»-піни – додаткове блокування бокової запірної планки
 
На базі MUL-T-LOCK® MT5®+ (мальтилок MT5®+) складаються ключі з інтегрованим у головку безконтактним транспондером (чіпом), завдяки чому отримується система електронно-механічного контролю доступу MUL-T-LOCK® SynerKey (мультилок сінеркей).

Для замкового циліндру MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+) можливі такі опції, як застосування системи «Світлофор» та VIP. Перша у разі необхідності дає змогу власнику самостійно перекодувати циліндр при втраті або крадіжці ключа MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+) . Друга передбачає зміну «монтажного» ключа – наприклад, коли йде ремонт, будівельники користуються першим ключем, який потім самостійно перекодовується власником під комбінацію іншого ключа – ключа власника, після чого перший ключ «монтажний» MUL-T-LOCK® MT5®+ (мальтилок MT5®+) не може відмикати двері.

Замкові циліндри та замки MUL-T-LOCK® MT5®+ (мультилок MT5®+ ) мають широкі можливості для об’єднання у системи «Один ключ» та «Майстер-ключ».
 

 

 
MUL-T-LOCK MT5+
 
 
 
 
MUL‑T‑LOCK® МТ5®+ SynerKey™
Ключ MUL‑T‑LOCK® МТ5®+ SynerKey™ з інтегрованим у головку ключа безконтактним транспондером забезпечує користувачеві зручність завдяки користуванню ключем як для відчинення механічних замків та циліндрів MUL‑T‑LOCK® МТ5®+, так і дверей, обладнаних електронними пристроями контролю доступу на безконтактних картках. Тип транспондеру: безконтактний RFID EM-MARINE 125 кГц (сумісний з контролерами ROSSLARE®), безконтактний RFID MIFARE 13,56 МГц (сумісний зі зчитувачами MIFARE).
MUL-T-LOCK MT5+
 
 
 
 
 
 
 
MUL‑T‑LOCK® МТ5®+ CLIQ®
MUL-T-LOCK® МТ5®+ CLIQ® – система електронномеханічного контролю доступу, що поєднує в одному продукті механічну частину на базі циліндра MUL‑T‑LOCK® МТ5®+ та електронну систему авторизації прав доступу. Ключі містять елементи живлення та мікросхему. У циліндрі крім механічної частини вмонтовано мікросхему та пристрій блокування на базі мініатюрного електромотора.
MUL-T-LOCK MT5+
 
 
 
 
MUL‑T‑LOCK® МТ5®+ SynerCLIQ®
MUL‑T‑LOCK® МТ5®+ SynerCLIQ® – ключ MUL‑T‑LOCK® МТ5®+ CLIQ® з інтегрованим у головку ключа безконтактним транспордером. Таке поєднання дає унікальну можливість одним ключем відмикати механічні замки та циліндри, електронно-механічні системи контролю доступу MUL‑T‑LOCK® МТ5®+ CLIQ® та електронні пристрої на безконтактних картках.
 
 
Сертифіковано Trezor Test за EN 1303 за найвищими класами секретності, зносостійкості, стійкості до зламу, корозії та впливу температур.

Сертифікат якості: ISO 9001. Продукцію сертифіковано за європейськими стандартами
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика