SiteHeart

MUL-T-LOCK 7x7

Замковий циліндр MUL-T-LOCK 7х7 (мультилок 7х7) – безпека від провідного ізраїльського виробника за доступною для кожного ціною. Личинка замка MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок сім на сім) має клас секретності Standard Security.
 
 
MUL-T-LOCK 7x7
 
MUL-T-LOCK 7x7

 

 
MUL-T-LOCK 7x7
 
TTT
 
MUL-T-LOCK 7x7
 
 
- Країна-виробник: Ізраїль
- Циліндр класу Standard Security
- Технологія «Одинарний пін»
- Захист від розтину відмичками, профіль захищений
- Захист від висвердлювання забезпечує посилений спеціальної форми пін
- Кількість кодових комбінацій - 280 000
- Виготовлення невеликих і нескладних систем «Один ключ» та «Майстер-ключ»
- Персональна кодова картка
- Двосторонній ключ з нарізкою для семи одинарних пінів
- Виготовлення ключа тільки при наявності кодової картки
- Широкий асортимент довжин та симетрій
- Варіанти: односторонній та двосторонній, ключ-ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка корпусу: комбінована - нікель сатин / латунь
- Обробка тумблера: нікель сатин, латунь, антична бронза
- Опція: SynerKey™ - механічний ключ, має вбудований транспондер для побудови системи електронно-механічного контролю доступу. Тип транспондера: безконтактний RFID EM-MARINE 125 кГц (сумісний з контролерами ROSSLARE®), безконтактний RFID MIFARE 13,56 МГц (сумісний з зчитувачами MIFARE)
- Комплектація - 5 ключів та кодова картка
 
MUL-T-LOCK 7x7
 
Кількість кодових комбінацій у замковому циліндрі MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок сім на сім) становить 280 000. В основі MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок сім на сім) - технологія „одинарний пін”, у яку закладено сім пінів шести розмірів. В MUL-T-LOCK 7х7 (мультилок 7х7) інтегровано пару сталевих пінів: нижній та верхній грибовидної форми для захисту від свердлування.Пін грибовидної форми додатково захищає від маніпуляцій.

Матеріал виготовлення корпусу, пінів та плуга в MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок) - латунь.
 
MUL-T-LOCK 7x7
 
 
 
 
 
1. Пін тіла циліндра

2. Пін плуга

3. Тіло циліндра

4. Плуг
 
 
MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок сім на сім) має захищений профіль ключа. Двосторонній ключ з нарізкою для семи одинарних пінів для MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок 7х7) можна виготовити лише за наявності кодової картки користувача в авторизованих сервісних центрах обслуговування продукції MUL-T-LOCK (мультлок). До комплекту циліндра MUL-T-LOCK 7х7 (малтилок 7х7) входить 5 ключів.

При порівнянні замкового циліндру MUL-T-LOCK 7х7 (малтилок сім на сім) з аналогами даної цінової групи, перший отримує абсолютне лідерство за низкою характеристик.
Завдяки широкому асортименту довжин та симетрій можна легко обрати MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок) саме до ваших вхідних дверей.

MUL-T-LOCK 7х7 (мультилок сім на сім), на рівні з іншими циліндрами виробництва MUL-T-LOCK (малтилок), можна об’єднувати у серійні системи Один ключ» і «Майстр-ключ».
 
Замковий циліндр MUL-T-LOCK 7х7 (мальтлок 7х7) захищений патентом до 2029 року. Виробництво циліндрів MUL-T-LOCK 7х7 (мультлок 7х7) сертифіковано згідно з вимогами стандарту ISO 9001.
 
 
 
 
MUL-T-LOCK 7x7
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика