SiteHeart

MUL-T-LOCK Interactive+

Циліндри MUL-T- LOCK® Interactive + це циліндри найвищого ступеня безпеки та можуть використовуватися з будь-якими европрофільними циліндровими замками. Циліндри MUL-T-LOCK® (мультилок) Interactive+ призначені для вхідних дверей. Деталі механізму виконані з високоякісних матеріалів, що гарантує довгу та надійну роботу циліндра в будь-яких умовах.
 
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
 
TTT
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
- Країна-виробник: Ізраїль
- Циліндри класу High Security
- Патентована технологія «Подвійний телескопічний пін»
- Запатентовані рухомий елемент у ключі та ребристий плуг
- Захист від висвердлювання забезпечують титанові стержні та загартований пін
- Абсолютний захист від зламу методом бампінга,
відмикання відмичками
- Практично неможливе несанкціоноване дублювання ключа
- Кількість кодових комбінацій – 168 000 000
- Підсилений ХР-пластиною корпус
- Виготовлення систем «Один ключ» та «Майстер-ключ»
- Персональна кодова картка із записом комбінації ключа на магнітній стрічці
- Двосторонній патентований ключ з інтерактивним елементом та нарізкою для телескопічних пінів
- Виготовлення ключа тільки за наявності кодової картки
- Широкий асортимент довжин та симетрій
- Варіанти: односторонній та двосторонній, ключ-ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка корпуса: нікель сатин, латунь
- Обробка тумблера: нікель сатин, латунь, антична бронза
- Комплектація – 3 ключі та кодова картка
- Опції:
   - системи 3in1 «Світлофор» та VIP;
   - SynerKey™ – механічний ключ, що має вбудований транспондер для побудови системи електрон но-механічного кон тролю доступу. Тип транспондеру: безконтактний RFID EM-MARINE 125 кГц (сумісний з кон тролерами ROSSLARE®), безконтактний RFID MIFARE 13,56 МГц (сумісний зі зчитувачами MIFARE)
 
 
 
MUL-T-LOCK MT5+
 
Циліндрична патентована система класу Extra Protected High Security MUL-T-LOCK® (мультилок) Interactive+ містить багаторічний досвід розробки.
 
Плоский двосторонній ключ MUL-T-LOCK® (мультилок) Interactive+ з патентованим профілем і новим інтерактивним елементом для високого рівня захисту від несанкціонованого дублювання. Циліндр оснащений додатковим OVI-піном особливої форми для збільшення секретності.

Принципові переваги MUL-T-LOCK® Interactive+
 
 
Система «Майстер-ключ» основується на базі механічних замкових циліндрів.
 
Система «Майстер-ключ» застосовується як в приватних будинках, так і в офісах, або на базі величезних промислових підприємств. Ця платформа дозволяє спроектувати систему таким чином, що один ключ буде відкривати як двері будинку, так і двері офісу. Основною перевагою системи «Майстер-ключ» є її висока надійність і гнучкість в організації розмежування доступу.
 
 
Система Interactive+ «Один ключ»
 
Абсолютно будь-який продукт MUL-T-LOCK® (мультилок) може бути об'єднаний в систему «Один ключ». Дана система дозволяє використовувати один ключ для відкривання різних типів замків, наприклад:
- врізні
- накладні
- висячі
- замки для меблів та обладнання
 
Система «Один ключ» може або входити в наявну майстер-систему, або бути її частиною, або використовуватися паралельно з нею.
 
 
Interactive+ FleX Control

Циліндри FleX Control (флекс контроль) дозволяють контролювати доступ в приміщення з простотою використання механічного рішення. Колірне кодування дозволить ідентифікувати рівень доступу, будь це приватний або промисловий об'єкт. З кожним циліндром FleX Control поставляється набір з чотирьох позначених кольоровими мітками ключів.
- Немає необхідності встановлювати заново циліндр або вилучати всі ключі для заборони доступу.
- Немає необхідності в додаткових замках, які часто встановлюються для забезпечення контролю доступу.
 
Висока надійність і перевірені на практиці рішення від Mul-T-Lock® High Security захистять людей, приміщення та власність.
 
 
MUL-T-LOCK Interactive+ система VIP
 
Ця система ефективна для захисту від несанкціонованого дублювання ключів. До комплекту входять 5-ть ключів, два з яких - монтажні, а також кодова картка користувача. Монтування замка здійснюється з використанням «монтажних» ключів. Після завершення інсталяції, господар може самостійно скасувати доступ «монтажних» ключів.
 
Розповідаючи про переваги MUL-T-LOCK® Interactive+ неможливо не згадати про революційну систему CLIQ®.
 
Циліндр MUL-T-LOCK® Interactive+ CLIQ® ( мультилок клік) - це поєднання електронного та механічного захисту. При використанні такого циліндра, двері захищені кодом механічної нарізки і електронним кодом, який записаний на чіпі транспондера.
 

 

Сертифіковано в Україні за 6 класом секретності, 6 класом зносостійкості, 2 класом тривкості до злому, класом С стійкості до корозії та впливу температур, що відповідає найжорсткішим вимогам стандарту ДСТУ EN1303:2004. Сертифікат №14945-06.

Сертифікат якості: ISO 9001. Продукцію сертифіковано за європейськими стандартами
 
MUL-T-LOCK Interactive
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика