SiteHeart

MUL-T-LOCK CLIQ

 Система Mul-T-Lock CLIQ® базується на нових механічних платформах стандарту High Security: Mul-T-Lock Interactive+® та Mul-T-Lock MT5®. Вона поєднує надвисоку механічную стійкість до несанкціонованого відмикання та ефективну і гнучку в керуванні електронну систему доступу.
 

Циліндри та замки Mul-T-Lock CLIQ

Електромеханічні циліндри та замки Mul-T-Lock CLIQ® містять список авторизації, відповідно до якого тільки дозволені ключі мають доступ до них. Додатково, вони збирають та зберігають у пам’яті контрольний журнал подій. Циліндри та замки Mul-T-Lock CLIQ® наявні у широкий лінійці, включаючи циліндри DIN-стандарту, Rim, Mortise та K.I.K, висячі замки, замки САМ-switch та інші – тому продукція за технологією CLIQ® може бути встановлена та використовуватись майже будь-де. Циліндри та замки Mul-T-Lock CLIQ® не містять елементів живлення - інтегрована до них електроніка отримує живлення від батарейки, яка міститься в ключах.
 
 

 

Ключі користувача Mul-T-Lock CLIQ (CLIQ User Keys)


Електромеханічні ключі, які використовуються разом з циліндрами та замками Mul-T-Lock CLIQ®. Ключам може бути наданий доступ за визначеним розкладом. Ключі містять контрольний журнал подій, в якому фіксуються всі факти доступу або спроби доступу до неавторизованих циліндрів або поза розкладом. Ключі мають світлову індикацію, яка показує користувачеві про надання або відмову у доступі, а також сигналізує про низький рівень елементу живлення. Технологічно закладена можливість інтеграції до голови ключа безконтактної RFID мітки (Mul-T-Lock CLIQ® SynerKey).
 
 

Програмне забезпечення адміністрування системи


Mul-T-Lock CLIQ Manager – встановлюється на ПК Вашої локальної мережі та використається для щоденного адміністрування системи Mul-T-Lock CLIQ®. Розроблене для безпечного доступу: виконання операцій по адмініструванню системи можливе тільки за наявністю програмного ключа C-Key та при введенні авторизованого ПІН-коду. З програмним забезпеченням Mul-T-Lock CLIQ® Manager адміністратор системи може керувати та створювати дозволи на доступ, часові розклади, отримувати дані контрольних журналів подій, формувати звіти та багато іншого.  

Mul-T-Lock CLIQ Web Manager – проста у використанні, WEB-базована програма, яка дозволяє адміністрування та керування системою Mul-T-Lock CLIQ® з дистанційним керуванням (CLIQ Remote) з будь якого ПК з будь якого місця. На додаток до створення дозволів на доступ, часових розкладів, отримання даних контрольних журналів подій та формування звітів, система також підтримує керування віддаленими пристроями програмування, віддалене програмування ключів та віддалене адміністрування прав доступу персоналу.
 

 

Програмний ключ CLIQ  (C-Key)


Забезпечує безпечний обмін інформацією між системним ПЗ та циліндрами (перенесення схеми доступу до циліндрів, зчитування даних контрольного журналу подій з циліндрів). Кожна система Mul-T-Lock CLIQ® повинна мати як мінімум один програмний ключ C-Key (називається Master C-Key). До системи за необхідністю може бути додано кілька додаткових програмних ключів C-Keys.
 
 

Локальний пристрій програмування CLIQ (Local PD)


Використовується для з’єднання ключів та циліндрів  Mul-T-Lock CLIQ® з ПЗ керування системою Mul-T-Lock CLIQ® Manager та/або Mul-T-Lock CLIQ® Web Manager. Локальний пристрій програмування забезпечує безпечний обмін даними та виконує операції оновлення в ключах користувачів схеми доступу та розкладів; зчитування даних контрольного журналу подій з ключів; передача завдань до програмного ключа C-Key (наприклад, на зчитування даних контрольного журналу подій циліндру та завантаження ціх даних до бази даних).
 
 

Настінний пристрій програмування CLIQ (Wall PD)

  
Завжди в он-лайн режимі. Має власну IP адресу та дозволяє дистанційно програмувати ключі користувачів: змінювати права доступу та розклади, отримувати дані контрольного журналу подій ключа, здійснювати ревалідацію ключа, синхронізувати годинник ключа, оновлювати прошивку ключа користувача при наявності оновлень.
 

Мобільний пристрій програмування CLIQ (Mobile MPD)


Надзвичайно ефективний, Мобільний пристрій програмування дозволяє програмувати ключі користувачів "на ходу" з використанням мобільного телефону в якості модему. З Мобільним пристроєм програмування можливо легко надавати право доступу, змінювати їх, здійснювати ревалідацію ключа, отримувати дані контрольного журналу подій ключа, синхронізувати годинник ключа.
 

Абсолютно всі двері з встановленим корпусом замка під циліндр EvroDin можуть бути обладнанні замком з технологією CLIQ. При цьому немає необхідності в прокладанні дротів чи додаткової підготовки дверей. Достатньо просто зняти свій старий циліндр та встановити циліндр CLIQ. Він може використовуватись як у вхідних дверях, так і у міжкімнатних.  

Більше інформації про технологію CLIQ

 

 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика