SiteHeart

MUL-T-LOCK

Личинка замка (циліндр) – ключовий елемент у системі замикання вхідних дверей. Циліндр приводить у дію увесь замковий механізм. Замки, які функціонують за допомогою циліндру – найрозповсюдженіші.
 
MUL-T-LOCK
 
МUL-T-LOCK CLIQ - високотехнологічна система ультимативної безпеки, що поєднує надвисоку механічну стійкість до несанкціонованого відмикання з ефективною та гнучкою у керуванні електронною системою доступу, що контролює права доступу користувачів до певних приміщень, які потребують підвищеної безпеки. Система MUL-T-LOCK CLIQ - бездротова і може легко встановлюватись на будь-якому об’єкті.
MUL-T-LOCK
 
МТ5+ – інноваційна розробка ізраїльського виробника MUL-T-LOCK (мультлок) з декількома інтегрованими запатентованими рішеннями, секретність класу Extra Protected High Security. Об'єднує в собі традиційну для MUL-T-LOCK (мультилок) систему телескопічних пінів, запатентований інтерактивний елемент нового типу, та запірну планку.
MUL-T-LOCK
 
Interactive+ – розроблена ізраїльським виробником MUL-T-LOCK (мультлок) циліндрична патентована система класу Extra Protected High Security. Для підвищення секретності циліндр оснащений додатковим OVI пін особливої форми.
MUL-T-LOCK
 
Розробка компанії Mul-T-LOCK (мультлок) з класом секретності циліндра High Security. Циліндр Interactive має найвищий рівень захисту ключа від несанкціонованого дублювання і посилений корпус.
MUL-T-LOCK
 
Classic – розроблений компанією MUL-T-LOCK (мультлок) циліндр, який є базовою розробкою ізраїльського виробника. Клас секретності MUL-T-LOCK, Classic (мультилок класик) прирівняний до High Security.
MUL-T-LOCK
 
7х7 – доступний і надійний циліндр від компанії MUL-T-LOCK (мультлок). Виріб має секретність класу Standard Security.
 
MUL-T-LOCK
 
Це пов’язано з високою секретністю та зручністю заміни личинки замка. Проте, одночасно циліндр є уразливою частиною, оскільки виступає за полотно дверей. У вхідних дверях саме на нього, в першу чергу, націлюються зловмисники для проникнення до приміщення.

Тому, якщо у вас замок циліндрового типу, радимо ретельно та зважено обирати для нього циліндр. Секретність та зламостійкість, зносостійкість та стійкість до маніпуляцій – ось далеко не повний список вимог, яким має відповідати личинка замка.

Усім вище заявленим критеріям відповідає циліндр виробництва компанії MUL-T-LOCK (мультилок). Личинка замка від MUL-T-LOCK (мультилок) має клас секретності від Standard до High Security. Циліндр ізраїльського виробництва відрізняється високою секретністю, максимально точним виготовленням комплектуючих, широкими можливостями "мастеризації" та сервісного обслуговування. У MUL-T-LOCK (мультилок) застосовуються патентовані технології. Циліндр MUL-T-LOCK (мультилок) має в основі технологію телескопічних пінів для найвищої секретності, титанові стрижні для захисту від свердлування та низку інших захисних рішень для забезпечення надійності виробу. Личинка замка виробництва MUL-T-LOCK (мультилок) відповідає встановленому європейському стандарту EN 1303. Циліндри MUL-T-LOCK (мультилок) постійно вдосконалюються технологічно, завдяки чому постійно зростає рівень їх захисних властивостей. Саме тому ми радимо Вам раз на 3-5 років звертатись до найближчого Локсмайстер-центру для отримання консультацій щодо необхідного рівня безпеки або телефонувати в Локсмайстер-центр та викликати майстра-інсталятора для проведення консультацій на місці.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика