SiteHeart

ABLOY NOVEL

ABLOY® Novel (аблой новел) – серцевина замка, виконана на базі революційної системи дискового механізму секретності. Личинка замка виготовляється на фінському підприємстві Abloy Oy (аблой ой), яке більше століття відоме своїми унікальними розробками у галузі замикання.
 
 
ABLOY NOVEL
 
ABLOY NOVEL
 
ABLOY NOVEL
 
 
TTT
 
ABLOY NOVEL
  
Країна-виробник: Фінляндія
- Циліндри класу High Security
- Абсолютний захист від зламу методом бампінга, відмикання відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа
- Захист від висвердлювання – перший диск циліндра із загартованої сталі
- Система AWS – опірність ключа до тертя та зношування
- Кількість кодових комбінацій – 1 970 000 000
- Підсилений корпус платою із загартованої сталі
- Персональна картка із зашифрованим кодом
- Система Модуляр – подовження корпуса від базового розміру (32,5х32,5 мм) з кроком 5 мм до розміру 265 (132,5х132,5) мм
- Варіанти: односторонній та двосторонній, ключ-
ключ та ключ-тумблер, з язичком або шестернею
- Обробка: хром, хром матовий, латунь
- Виготовлення систем «Майстер-ключ» – замовлення рішення на заводі-виробнику, збирання в Україні за наявності сервісу
- Типи циліндрів:
  - CY 322U – двосторонній, ключ-ключ;
  - CY 323UТ – двосторонній, ключ-тумблер;
  - CY 321U – односторонній, ключ
- Базовий розмір:
  - CY 322U – 65 (32,5x32,5) мм;
  - СY 323UТ – 64 (32,5x31,5Т) мм;
  - CY 321U – 42,0 (32,5x9,5) мм
- Комплектація – 3 ключі та кодова картка
 
 
 

 

 
ABLOY NOVEL
 
ABLOY® Novel (аблой новел) належить до найвищого класу безпеки та має секретність High Security. Секрет замка ABLOY® Novel (аблой новел) забезпечується завдяки 1970000000 кодових комбінацій. Це значить, що унікальність такої серцевини замка виключає існування циліндра з подібною комбінацією.

ABLOY® Novel (аблой новел) має посилений корпус – личинка замка повністю захищена від бампінгу, відкривання відмичками та від несанкціонованого дублювання ключа.
Від свердлування ABLOY® Novel (аблой новел) захищає перший диск циліндра із загартованої сталі.

ABLOY® Novel (аблой новел) неможливо відкрити відмичками, оскільки дисковий механізм не піддається такому типу маніпуляції (на відміну від пінового).

Процедура виготовлення дубліката ABLOY® Novel (аблой новел) можлива лише за наявності кодової картки із зашифрованим кодом. Картка та бланк ABLOY® Novel (аблой новел) патентовані у світі до 2027 року. Для виготовлення копії ключа ABLOY® Novel (аблой новел) необхідно звернутися до авторизованого сервісного центру обслуговування продукції ABLOY (аблой) і надати картку. На спеціалізованому ексклюзивному обладнанні вам виготовлять дублікат відповідно до зашифрованих на картці даних – тільки так можна зчитати секрет замка і зробити копію ключа до ABLOY® Novel (аблой новел). У базовій комплектації разом з личинкою замка ABLOY® Novel (аблой новел) надається три ключі.
 
ABLOY NOVEL
 
Личинка замка ABLOY® Novel (аблой новел) завдяки дисковому секретному механізму надійно працюватиме в екстремальних умовах навколишнього середовища. Серцевина замка ABLOY® Novel (аблой новел) стійка до перепадів температури, атмосферних проявів та дії хімічних речовин. ABLOY® Novel (аблой новел) має систему AWS, яка запобігає зношуванню й тертю та робить експлуатацію серцевини замка довговічною.

Для ABLOY® Novel (аблой новел) доступна опція Modular, завдяки якій можливе подовження корпусу від базового розміру (32,5 х 32, 5 мм) з кроком 5 мм до розміру 265 (132,5 х 132,5 мм).

На базі ABLOY® Novel (аблой новел) можна створювати майстер-системи різної складності. Личинка замка ABLOY® Novel (аблой новел) сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001.

ABLOY® Novel (аблой новел) – це довговічна безпека найвищого рівня для приватного та корпоративного об’єкта. Якість, надійність та довговічність дає змогу ABLOY® Novel (аблой новел) завойовувати нових користувачів у різних країнах світу.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика