SiteHeart

ABLOY PROTEC2 CLIQ

ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) – нова революційна платформа, що поєднала у собі переваги циліндра найвищого класу секретності ABLOY® Protec2 (аблой протек 2) та електронні системи контролю доступу.
 
 
ABLOY PROTEC CLIQ
 
ABLOY PROTEC CLIQ
ABLOY PROTEC CLIQ
 
 
Система ABLOY® Protec2 CLIQ™
- Країна-виробник: Фінляндія
- ABLOY® Protec2 CLIQ™ – поєднання переваг високобезпечного циліндра ABLOY® Protec2 та електронних систем контролю доступу
- На відміну від традиційних механічних систем
«Майстер-ключ» дозволяють оперативно адмініструвати права доступу користувачів, надавати доступ за розкладом та моніторити події у системі
- Система контролю доступу реалізується з використанням стандартних за розмірами та монтажем
циліндрів та замків ABLOY® Protec2 без необхідності
прокладання ліній зв’язку та живлення.
 
ABLOY PROTEC CLIQ
 
ABLOY PROTEC CLIQ
 
Механічна частина ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) складається із личинки замка ABLOY® Protec2 (аблой протек 2), який, традиційно для всієї лінійки циліндрів фінського виробництва, має дисковий секрет замка. Личинка замка ABLOY® Protec2 (аблой протек) має підсилений корпус. Ця серцевина замка абсолютно стійка до механічних та інтелектуальних методів зламу. Завдяки своїй конструкції, ABLOY® Protec2 (аблой протек) є стійким до впливу факторів зовнішнього середовища.

У лінійці ABLOY® (аблой) дана личинка замка має найвищий рівень секретності - Extra Security та близько двох мільйонів комбінацій ключа, тому саме вона була інтегрована у електронно-механічній системі ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік). ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек 2 клік) має високу секретність та захист від виготовлення несанкціонованих копій. Заготовки ключів ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) захищені патентами.
 
ABLOY PROTEC CLIQ
HP
 
 
Універсальний
Легко подовжити
Легко замінити
Виcокий рівень захисту кодування
Зниження витрат на обладнання точки проходу
Робота Off line
Легко встановити – немає дротів
Використовується схема доступу
Захищений патентом
Легко модернізувати
Механічний захист
Не може бути скопійований
 
Якщо ви раптом втратите ключ ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік), існує можливість скасувати параметри доступу для даного ключа. Також личинка замка ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) дає змогу додавати ключі до системи і визначати для них необхідні налаштування доступу.

Електронна складова ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) заснована на захищеній системі шифрування даних (DES). Личинка замка ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) має вбудований у корпус мікрочип, що відповідає мікрочипу в ключі, який і дає змогу одержати доступ ключу з правильним електронним кодом. Серцевина замка ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) дає змогу здійснювати аудит подій – у журналі відображається дата і час 1000 останніх подій – а саме, коли і яким ключем в відкривався циліндр.
 

ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) має безліч функціональних переваг. Серед основних – універсальність. Легкість внесення змін у існуючу СКД та можливість заміни личинки замка дають змогу гнучко та оперативно виконувати різноманітні операції. Цю серцевину замка встановити так само просто, як звичайний циліндр – монтаж не вимагає прокладання дротів або кабелю. Для модернізації необхідні програмні інструменти для зміни або розширення системи. Живлення ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) відбувається від легко замінюваної батареї, розташованої у голівці ключа. Інтелектуальна система безпеки ABLOY® Protec2 CLIQ™ (аблой протек клік) дає змогу зручно, комфортно та надійно організувати контроль доступу на будь-якому об’єкті.
 
 
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика