SiteHeart

SANTOS

Головне цільове призначення однонаправлених замків Santos® – монтування у вхідні двері із різних матеріалів та структурної будови. Як правило, це можуть бути двері, вироблені із дерева та різноманітних металів. Основна чинність дверних замків Santos® Sash Lock заключається у тому, що майже всі ці вироби оснащені та укомплектовані додатковою захисною пластиною, яка забезпечує максимальну безпеку та унеможливлює будь-які спроби підпилювання та фізичного впливу.
 
замки Santos
 
Профільні
 
 
Основний однонаправлений замок SANTOS® Sash Lock 712 серія
Основний однонаправлений замок SANTOS® Sash Lock 712 серія
Замок оснащений об’ємним ригелем прямокутної форми та заскочкою на роликовій основі. Корпус захищений укріпленою пластиною, що створює безпеку серцевини. Ригель забезпечений спеціальною металевою вставкою, що захищає його від уражень та злому. Замок Santos® Sash Lock 712-й серії максимально адаптований для використання разом із фурнітурою для захисту ROSTEX®, також можливе застосування іншої фурнітури типу DIN.
Країна-виробник: Португалія
 
Технічні характеристики:
- Відстань між вісями – 72 мм
- BackSet 50 / 55 / 60 мм
- Глибина корпуса – 78,83,88 мм
- Ригель прямокутної форми – 1 шт.
- Вихід ригеля – 21 мм
- Заскочка на роликовій основі
- Універсальний (правий / лівий)
- Торцева планка оброблена матовою латунню
- Укомплектовано зворотною планкою та набором для кріплення
 
ABLOY
 
Профільні
 
 
Основний однонаправлений замок SANTOS® Sash Lock 7 серія
Основний однонаправлений замок SANTOS® Sash Lock 7 серія (ригельна версія)
Основний однонаправлений замок Santos® Sash Lock 7-ї серії оснащений реверсивною заскочкою та об’ємним ригелем. Корпус захищений укріпленою пластиною, що створює безпеку серцевини. Ригель забезпечений спеціальною металевою вставкою, що захищає його від уражень та злому. Замок Santos Sash Lock 7-ї серії максимально адаптований для використання разом із фурнітурою для захисту ROSTEX®, також можливе застосування іншої фурнітури типу DIN. У системі замка Santos® Sash Lock 7-ї серії спеціально врахована можливість експлуатації натискної ручки "під розетку", що за необхідністю можна прикріпити за допомогою гвинтів.
Країна-виробник: Португалія
 
Технічні характеристики:
- Відстань між вісями – 72 / 85 / 90 мм
- BackSet – 60 мм
- Ригель прямокутної форми – 1 шт.
- Вихід ригеля – 21 мм
- Заскочка реверсивна
- Універсальний (правий / лівий)
- Торцева планка сталева із матовою латунню
- Укомплектовано зворотною планкою
 
ABLOY
 
Профільні
 
 
Основний однонаправлений замок SANTOS® Sash Lock 3 серія
Основний однонаправлений замок SANTOS® Sash Lock 3 серія (пальцева версія)
Основний замок Santos® Sash Lock 3-ї серії оснащений спеціальною зміцненою пластиною для захисту. Максимально адаптований для використання разом із фурнітурою для захисту ROSTEX® 3 та 4-го класу безпеки, також можливе застосування фурнітури типу DIN. У системі замка Santos Sash Lock 3-ї серії спеціально врахована можливість експлуатації натискної ручки "під розетку", що за необхідністю можна прикріпити за допомогою гвинтів.
Країна-виробник: Португалія
 
Технічні характеристики:
- Відстань між вісями – 72 / 85 / 90 мм
- BackSet – 45 / 50 / 55 мм
- Глибина корпуса – 73, 78, 83 мм
- Оснащений 3-ма ригелями, Ø 14 мм
- Вихід ригелів – 21 мм
- Заскочка реверсивна
- Універсальний (правий / лівий)
- Торцева планка сталева із матовою латунню
- Укомплектовано зворотною планкою
 
замки Santos
 
Спроектовано та виготовлено замки Santos® (Сантос) у Португалії. Кожен замок цієї фірми виготовляється у найсучасніших технологічних умовах і відповідає найновітнішим загальносвітовим стандартам та технічним нормам.
 
У більшості випадків дверні замки Santos® (Сантос) стали дуже популярними для приватних власників задля захисту житлових будівель та господарських приміщень. Відповідність якості виробів та порівняно невеликої вартості створює дуже високий рівень попиту на ринку, багато позитивних відгуків користувачів свідчать про високу надійність у створенні безпеки. Також дуже важливо те, що майже у кожній точці продажу продукції Santos® спеціалісти в індивідуальному порядку можуть вирахувати для покупця розміри, форму замку, враховуючи специфіку кожної двері.
 
Однонапрямлені замки Santos® Sash Lock виготовлені з урахуванням чудової дизайнерської думки та стилю, підійдуть до будь-якого інтер’єру, не псуватимуть архітектурного ансамблю. Всі ці зовнішні якості замків Santos® Sash Lock (Сантос Саш Лок) доповнюються безперебійною механічною функціональністю, багато користувачів вже відзначили високий рівень надійності цієї продукції для захисту приміщень. Santos® Sash Lock - це універсальність, це вирішення усіх естетичних та раціональних проблем безпеки дверей.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика