SiteHeart

Протипожежні

Це досягається шляхом застосування елементів і вузлів здатних витримувати сильний нагрів (замок не містить алюмінієвих і силумінових сплавів). Протипожежні замки в основному використовуються під євроциліндр. Розроблені з урахуванням усіх вимог протипожежної безпеки.
Протипожежні
  
Протипожежні
 
Основний протипожежний замок ABLOY® (Аблой) застосовується на внутрішніх дверях приміщень. Має універсальний корпус та реверсивну заскочку. Корпус замка виконано з алюмінієвого сплаву, заскочка – із сталі. Універсальний замок застосовується на дверях масового призначення.
     
Протипожежні
 
Протипожежні
 
NEMEF® (Немеф) – основний універсальний протипожежний замок. Якісні та технологічні характеристики типово європейські. Зовнішній вигляд дає змогу застосовувати на дверях з високими вимогами до естетичного зовнішнього виду.
     
Протипожежні
 
Протипожежні
 
Замки VACHETTE® (Вашете) мають широку сферу застосування в тому числі і в приватному секторі завдяки своїм універсальним розмірам, розмаїттю обробок, якісному виконанню та невеликим розмірам.
 
замки ABLOY
 
ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ ТЕКСТ
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика