SiteHeart

ABLOY

Компанія ABLOY® (Фінляндія) входить до концерну ASSA ABLOY Group та займає провідні позиції на ринку механічних та електромеханічних систем замикання. Окрім гарантій надійності, виробник ABLOY® (Аблой) потурбувався про привабливий зовнішній вигляд замків та патентовані моделі своєї продукції. Моделі замків виконані в різних обробках: хром та латунь. Постачаються замки у комплектації із захисними зворотними пластинами та накладками.
 
замки ABLOY
 
ABLOY
 
 
Додатковий замок ABLOY 4232
Додатковий замок ABLOY® 4232 
Призначений для встановлення в металеві та дерев’яні вхідні двері в якості замка додаткового замикання. Сумісний із захисною фурнітурою стандарту DIN.
Країна-виробник: Фінляндія
 
Технічні характеристики:
- BackSet – 56 мм
- Глибина корпуса – 82 мм
- 1 гакоподібний багатошаровий загартований ригель
- Вихід ригеля – 23 мм
- Торцева планка: обробка – хром
 
Додаткові аксесуари:
- Зворотна планка 0036 / 0065
 
ABLOY
 
ABLOY
 
 
 
Додатковий замок ABLOY SL905
Додатковий замок ABLOY® SL905
Для металевих та дерев’яних дверей. Сталевий корпус та сувальди. Понад 1000 000 кодових комбінацій ключа. Відповідає 7 класу зламостійкості по європейському стандарту EN 12209.
Країна-виробник: Фінляндія
 
Технічні характеристики:
- BackSet – 51 мм
- Глибина корпуса – 86 мм
- 1 багатошаровий гакоподібний загартований ригель
- Вихід ригеля – 20 мм
- Товщина дверей – 40-75 мм
- Довжина ключа: 60 мм
- Комплектація: 5 ключів, декоративні накладки 962 (обробка – хром, матовий хром, полірована латунь)
 
Додаткові аксесуари:
- Зворотна планка LP780 / LP781
 
замки ABLOY
 
Додаткові замки ABLOY® придатні для встановлення на металеві та дерев’яні двері житлових та офісних приміщень або громадських місцях. Головна перевага замків - забезпечення підвищеного рівня безпеки.
 
Серед додаткових замків ABLOY® вирізняються як сувальдні, так і циліндрові, а отже, можна легко обрати додатковий врізний замок ABLOY® (аблой) з відмінною від основного замка системою. Корпус врізного додаткового замка ABLOY® (аблой) виготовлен зі сталі.
 
Ригелі додаткових врізних замків ABLOY® (аблой): ряд моделей має гакоподібний ригель, який надає додаткового захисту від вандалньного зламу методом відтискування полотна дверей від рами.
 
У додаткові врізні замки ABLOY® (аблой) циліндрового типу монтуються циліндри стандарту DIN. Дані додаткові врізні замки сумісні з захисною фурнітурою (броненакладками) євростандарту. Сувальдні додаткові врізні замки ABLOY® (аблой) комплектуються трьома ключами та декоративними накладками.
 
Довговічність та безвідмовна робота додаткових врізних замків ABLOY® (аблой) перевірена роками експлуатації на найрізноманітніших об’єктах у різних країнах світу.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика