SiteHeart

Додаткові

Встановлюються на вхідні металеві та дерев'яні двері. Моделі замків комплектуються сертифікованими циліндрами,високої секретності, ригеля виготовлені із загартованої сталі. Також можливе використання і сувальдних врізних замків як додаткових, але їх секретність набагато нижче, якщо порівнювати з циліндровими. Замки розраховані на інтенсивну експлуатацію і тривалий термін служби. Використання додаткового замка в поєднанні з основним, підвищує рівень безпеки вашого будинку.
Додаткові
Додаткові
Замки Mul-T-Lock (Мултілок) мають широку лінійку моделей та розмірів додаткових замків залежно від задачі. Розповсюджене використання додаткових замків з тумблером (рукояткою) зсередини помешкання. Додаткові замки типу дедболт мають загартований сталевий ригель який входить в коробку на 25 мм, залежно від вартості замка в ньому присутні різні ступені складності ключа, захисту зовнішньої частини корпусу та різних типів обробки. МТЛ має додаткові замки, що застосовуються з циліндровим механізмом та броньованою накладкою і за своїми якостями нічим не відрізняються від основних.
 
Додаткові
Додаткові
Додаткові замки Abloy (Аблой) мають схожу на МТЛ лінійку моделей та технічних властивостей. Аблой відрізняється більш складним ключем з вищим показником кількості комбінації, а в деяких моделях показник зносу відповідає найвищому ступеню тривалості при інтенсивній експлуатації.
 

 

 

Додаткові  Додаткові
Замки додаткові YALE®
YALE – це бренд концерну ASSA ABLOY Group, світового лідера в області виробництва та продажу систем замикання і продукції супутньої безпеки.

Однонаправлені додаткові урізні замки YALE – це економ-пропозиція для установки в нові двері, для заміни раніше встановлених замків і покращення захисту Ваших дверей. Замки представлені моделями DEAD LOCK 352K та DEAD LOCK 353P і постачаються із зворотними планками.

Це замки циліндрового типу, вони сумісні із захисними броненакладками циліндрів стандарту EuroDIN.

Додаткові

Додаткові 

Додаткові
Замки додаткові MOTTURA®
Користується попитом на ринку для заміни додаткового замку KALE з хрестовим ключем, так як місця врізки ідентичні.
Технічні характеристики:
 • Додатковий, сувальдний.
 • Обробка: нікель.
 • Вихід ригеля 18мм.
 • Зачинення на 2 або 4 оберти.
 • В комплекті: 5 ключів довжиною 36/60мм, декоративні латунні накладки, зворотна планка.
Додаткові накладні замки Mottura (Мотура)
Замки з помповим ключем ексклюзивний винахід MOTTURA (Мотура), не виробляє більше ніхто в світі. Має стабільний попит у майстрів для заміни, оскільки замок перекриває старі отвори завдяки великим розмірам.

Технічні характеристики:

 • Додатковий, накладний.
 • Обробка: коричнева фарба.
 • 3 або 5 ригелів.
 • Правий або лівий.
 • В комплекті: 5 ключів, зворотна планка

   

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика