SiteHeart

Міжкімнатні

Для установки замку врізного типу міжкімнатні двері повинна мати відповідну товщину. Замки для міжкімнатних дверей задіють для фіксації закритого стану різних житлових і спеціальних кімнат (кабінет, кухня тощо), сантехнічних і обслуговуючих приміщень. Для кожного варіанта застосування може бути використано пристрій дверного замка міжкімнатних дверей. В основному це визначається тим, наскільки надійно фіксувати закриття дверей, потребою недопущення сторонніх у конкретне приміщення, а також естетичними потребами та дизайнерськими рішеннями

Міжкімнатні 

 

Міжкімнатні

Міжкімнатні замки фінського типу можуть використовуватись як міжкімнатні (блокуватись простеньким бородковим ключиком, що йде в комплекті), а також як сантехнічні – для роботи з сантехнічним поворотником. Невеликі габаритні розміри замку дозволяють встановлювати його в двері з фальцем.

Також модельний ряд представлений замками, сумісними з фурнітурою стандарту EuroDin.

Сторона відкривання – або для «лівих», або для «правих» дверей. Обробка планки торця – хром або порошкова фарба «під латунь». Замки ABLOY (Аблой) комплектуються різними зворотними планками в залежності від типу дверей і монтажу замка.

 
Міжкімнатні 

Міжкімнатні

Замки NEMEF представлені такими моделями:

Замок 147 WC для сантехнічних приміщень та D147 PZ для міжкімнатних дверей.

В замку для сантехнічних кімнат, блокування ригелю відбувається за допомогою сантехнічної поворотної кнопки з розмірами квадрату штоку – 8,5 мм. Застосовується з фурнітурою стандарту EuroDin.

Сторона відкривання – або для «лівих», або для «правих» дверей. Обробка планки торця –порошкова фарба «під сріблястий алюміній». Можливо окреме замовлення з покриттям «матова латунь».

 
Міжкімнатні  Міжкімнатні
Замки GeGe (Геге, австрійського концерну Kaba) - міжкімнатні замки, сумісні з фурнітурою стандарту EuroDin. Замки виготовлені зі сплаву з антикорозійною обробкою поверхні, всі виконуючі елементи та торцева планка - зі сталі, що дозоляє використовувати ці замки в умовах жорсткої експлуатації (містах суспільного призначення). Замки мають сторонність. Обробка планки – матовий хром.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика