SiteHeart

Для обладнання та меблів

Замки для сейфів (особливістю даного типу замків є те, що ключ виймається тільки в закритому положенні - таким чином Ви ніколи не забудете закрити сейф) Замки для меблів (меблеві замки) - замки для тумбочок і шафок,замки для поштових скриньок (поштові замки) та інших. Замки для обладнання - торгового і промислового. До даного типу замків відносяться замки для торгового обладнання (замки для звичайних вітрин, замки для скляних вітрин і скляних дверей), замки для промислового обладнання (наприклад промислових морозильних камер). При виготовленні таких замків застосовуються високоякісні матеріали латунь, сталь.

Для обладнання та меблів  Для обладнання та меблів
Більше 25 видів різних замків, які відрізняються технічними характеристиками та розмірами. У деяких випадках виробник пристосовував модель замка під агрегат, який необхідно було захистити.
Для обладнання та меблів  Для обладнання та меблів
Широкий вибір технічних властивостей, секретності (завдяки використанню різних технологій виготовлення ключів), матеріалів (сталь, латунь) і власне модельного ряду дає змогу назвати Аблой одним із провідних лідерів цього напрямку.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика