SiteHeart

Висячі замки. Навіси.

Дужки навісних замків виготовляються із загартованої сталі, корпус виконується зі сталі, латуні з антикорозійним порошковим покриттям. Внутрішній механізм навісних замків може бути циліндровий, дисковий. Для Вашої зручності навісні замки можуть бути зібрані в спеціальні майстер-системи, що використовують один ключ на кілька замків або навпаки, кілька ключів на один замок.

 
 
 

 
Висячі Висячі
Висячі замки Mul-T-Lock (Мултилок) представлені трьома серіями замків, що різняться за ступенем захисту і ціною.
  G-серія – універсальні висячі замки з циліндром 7х7. Матеріал корпусу – латунь, обробка корпусу – сатин-хром, матеріал дужки – загартована сталь із вмістом бору. Представлені моделями з діаметром дужки 8 та 10 мм, із звичайним або подовженим корпусом для захисту дужки.
  С-серія – висячі замки підвищеної безпеки з циліндром Classic. Матеріал корпусу – загартована сталь, обробка – чорна полімерна фарба, матеріал дужки – загартована сталь із вмістом бору. Представлені моделями з діаметром дужки 9.5, 12.7 та 15.8 мм. Доповнюють серію протектори для захисту дужки і корпусу, що підбираються для кожної моделі.
  Е-серія – висячі замки підвищеної безпеки з циліндром Interactive. Матеріал корпусу – загартована сталь, обробка – чорна полімерна фарба, матеріал дужки – загартована сталь із вмістом бору. Представлені моделями з діаметром дужки 11, 14 та 18 мм, із звичайним або подовженим корпусом для захисту дужки.
 

 
Висячі Висячі
Висячі замки Abloy відомі в світі завдяки своїй високій стійкості до низьких температур та екстремальних способів експлуатації. Ми пропонуємо висячі замки підвищеної безпеки з циліндрами Abloy Classic або Protec.
  • матеріал корпусу – загартована сталь,
  • обробка – хром,
  • матеріал дужки – загартована сталь із вмістом бору.
Представлені моделями з діаметром дужки 5, 8, 10, 14 та 15 мм, із звичайним або подовженим корпусом для захисту дужки. До кожної моделі можна підібрати захисні навіси із загартованої сталі.
 

 
logo tokoz Навісні
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика