SiteHeart

Для міжкімнатних дверей

Міжкімнатна фурнітура - це той вид дверних ручок і пристроїв, з якими людина стикається частіше за все, перебуваючи у себе в помешканні чи в офісі. Саме ці предмети постійно оточують нас і з ними ми постійно контактуємо.
 
 
Для міжкімнатних дверей
 
Для міжкімнатних дверей
 
Фурнітура ROSTEX (Ростекс, Чехія) застосовується з міжкімнатними замками фінського стандарту і стандарту DIN. Ця фурнітура має великий вибір дизайнерських рішень від вигнутих і візерункових до виконаних у стилі «авангард». Її відмінною рисою є те, що вся вона виготовлена з нержавіючої сталі. Деякі моделі мають в комплекті щитки для меблевих і циліндрових замків, поворотні кнопки для сантехнічних кімнат.
Покриття фурнітури виконано в наступних колірних виконаннях: хром, хром матовий, хром сатин, титан.
 
Для міжкімнатних дверей
 
Для міжкімнатних дверей
 
Ми представляємо високоякісну фурнітуру виробництва ABLOY (Аблой, Фінляндія). Вона призначена для застосування з міжкімнатними замками фінського стандарту і стандарту DIN Вся фурнітура ABLOY (Аблой) традиційно виконана з високоякісних цинкових сплавів, латуні, нержавіючої сталі і конструкційної.
Фурнітура має витриманий нордичний дизайн і зносостійке покриття поверхні різних колірних рішень: золотистий лак, хром, хром матовий, полірована латунь, матова латунь, нержавіюча сталь матова.
 
Для міжкімнатних дверей
 
Тому тут особливо важливо поєднати надійність і якість виготовлення, щоб отримати єдиний дизайн житлових або офісних кімнат, сантехнічних приміщень та вікон. Також ми представляємо широкий асортимент пристроїв для закривання / відкривання сантехнічних кімнат та декоративних щитків для дизайнерського оформлення вирізів під циліндри замків.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика