SiteHeart

ФАРБА

Все більшої популярності набуває оздоблення дверей порошковою фарбою. Даний вид декору поєднує у собі відмінні механічні властивості, високу стійкість до корозії та впливу високих температур, хімічних та радіоактивних речовин.
 
Асортимент кольорів* ФАРБИ

ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
9005
гладка
RB
гладка
8016
гладка
RB 09
гладка
7240
гладка
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
 7126
гладка
7110
гладка
7037
текстура
9600
текстура
0097
текстура
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
7032
текстура
1013
текстура
1015
текстура
9001F
гладка
9001
текстура
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
ФАРБА
9016
текстура
9016
гладка
5103
гладка
3104
гладка
6109
гладка
 
Натисніть на фото для його збільшення
 
*Кольори можуть відрізнятися від реальних в залежності від типу та налаштувань Вашого дисплея. Рекомендовано обирати колір, користуючись зразками.
 
ФАРБА
 
Виробник фарби Univercol, яка використовується як декор дверей ізраїльського виробництва RB-Doors підтримує професійну кваліфікацію персоналу та дбає про сучасне оснащення лабораторії, у якій розробляються та тестуються матеріали. Порошкові фарби від виробника застосовуються не лише для покриття дверей, але й для різних галузей металообробної промисловості. Декор дверей порошковим покриттям має широку кольорову гаму, різноманітні ступені блиску з можливістю застосування металевого ефекту.

Покриття дверей RB-Doors порошковою фарбою здійснюється на спеціальній лінії, що одночасно фарбує 40 дверей. Це автоматизований процес без втручання людини, металеві деталі оброблюються на стрічковому конвеєрі на всіх етапах контрольованих і автоматичних процесів (підготовка - хімічні та механічні чистки, власне покриття, опалення в духовці). У результаті колір та покриття виходить рівномірним (без плям фарби) і товщиною у 80 мкм.
 
ФАРБА

Порошкові фарби Univercol використовуються для покриття металевих шаф, розподільних щитів, металевих стелажів, кондиціонерів та офісних меблів. Декор дверей порошковою фарбою є екологічним, адже підприємство Univercol використовує у виробництві нетоксичні продукти, які не несуть шкоди для клієнта або для навколишнього середовища, відповідно до найсуворіших стандартів якості, встановлених світовими інституціями з охорони навколишнього середовища. Підприємство має сертифікати ISO 9001:2008, IQNet ISO 9001:2008, QUALICOAT, Green product, WRAS та інші.

Двері покриті порошковою фарбою мають строгий стриманий вигляд і підійдуть для офісів, громадських приміщень, виробничих та торгових підприємств. Високі експлуатаційні характеристики дозволяють використовувати їх у несприятливих умовах. Такі двері добре впишуться в інтер’єр квартири чи котеджу в стилі хай-тек.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика