SiteHeart

Декор дверей

Декор дверей
 
Декор дверей відіграє важливу роль в проектуванні та формуванні інтер’єру та екстер’єру приміщення. Поєднує в собі естетичні та ряд технічних властивостей. Кожен з видів декорування має своє призначення і обирається в залежності від стилю та дизайну зовнішнього та внутрішнього простору.
 
 
Декор дверей
 
Декор дверей
 
Накладка з МДФ декорована ПВХ-покриттям VINORIT®. Покриття має текстуру та колір, що імітує натуральнее дерево цінних порід, має високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання та впливу навколишнього середовища.
Декор дверей
 
Накладка з МДФ декорується шпоном натурального дерева благородних порід . Обрати колір та структуру обрати до смаку зможе кожен!
Декор дверей
 
Порошкова фарба не піддається впливу зовнішнього середовища. Широка лінійка кольорів.
Декор дверей
 
Vinorit® - це стійке покриття з ПВХ, призначене для оздоблення дверей. Поєднує у собі екологічність та естетичність, показники практичності та стійкості.
 
SlateStone® - каменный шпон. Тонкі плити з натуральних каменів виготовляються згідно запатентованої технології. Облицювальна плита включає в себе малюнок натурального масиву сланцю, з якого вона виготовлена.
 
Декор дверей

Існують різноманітні рішення для декорування металевих дверей безпеки.
 
Види декорування дверей безпеки:
-  Накладка з МДФ ламінована ПВХ покриттям VINORIT®
-  Накладка з МДФ ламінована натуральним матеріалом ШПОН
-  Порошкова фарба
-  ПВХ покриття VINORIT®
 
Завдяки різноманітним технологіям декорування дверей можна створити:
-  Креативний та сучасний дизайн з використанням елементів геометрії, лаконічності ліній, природніх мотивів чи фантазійних елементів втілених за допомогою можливостям художнього фрезерування та різьблення.
-  Класичний дизайн, рисунки та лінії, які ніколи не втрачають актуальності і завжди виглядають неповторно.
 
Декор дверей
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика