SiteHeart

Двері протипожежні

Комплексний підхід і команда авторизованих специфікаторів, здатних вирішити найскладніше завдання на об'єкті, - це головні переваги мережі ЛоксМайстер. Ми пропонуємо двері протипожежні ізраїльського та українського виробництва як один з елементів комплектації вашого об'єкта продукцією безпеки. Ми здійснимо продаж і ліцензійний монтаж якісних протипожежних дверей, за необхідності об'єднаємо їх у систему майстер-ключ, спроектуємо і впровадимо систему контролю доступу та будемо підтримувати свою продукцію повним сервісом, яким би жорстким не був режим експлуатації.
Двері протипожежні
 
RB-DOORS 409 ЕІ-30
Двері протипожежні однопільні суцільні з межею вогнестійкості ЕІ-30 ізраїльського виробництва для технічних і експлуатованих приміщень на об'єктах різного призначення. Виробництво на обладнанні Salvagnini з гальванізованої сталі гарантують ідеальні геометричні параметри і високі експлуатаційні характеристики. Великий вибір варіантів обробки.
Ліцензійний монтаж.
 
Двері протипожежні
 
RB-DOORS 851 ЕІ-30 протиударні
Двері протиударні І категорії з межею вогнестійкості ЕІ-30 ізраїльського виробництва для комплектації багатоквартирних будинків, котеджних містечок, громадських будівель і промислових підприємств, де необхідно забезпечити захист від зламу і пожежну безпеку. Виробництво на обладнанні Salvagnini з гальванізованої сталі.
Ліцензійний монтаж.
Двері протипожежні
 
ЛМ 130 EI-30, 160 EI-60
Двері протипожежні українського виробництва для приміщень різного призначення з вимогами протипожежного захисту. Якісні комплектуючі та високотехнологічне виробництво забезпечують стабільну роботу на обєктах з інтенсивною експлуатацією. Межа вогнестійкості EI-30 або EI-60, варіанти виготовлення – двері однопільні або двопільні, суцільні або з оскленням.
Ліцензійний монтаж.
Двері протипожежні
 
ЛМ 110 EI-30/EI-60 протиударні
Двері протиударні І категорії з межею вогнестійкості EI-30/EI-60 українського виробництва для монтажу на багатоквартирних будинках, в громадських будівлях і на промислових підприємствах.
Ліцензійний монтаж.
Двері протипожежні
 
Ворота, люки протипожежні
Люки протипожежні металеві суцільні одностулкові з межею вогнестійкості EI-60. Протипожежні розпашні ворота з межею вогнестійкості ЕІ-60. Ворота можуть бути обладнані хвірткою, яка виготовлена аналогічно полотнам воріт.
 
Двері протипожежні
 
Ризик виникнення пожежі у житловому або нежитловому приміщенні вимагає ряду запобіжних заходів. Однією з вимог пожежної безпеки є встановлення протипожежних дверей.
 
У разі виникнення пожежі протипожежні двері допоможуть виграти головне – час, за який можна буде врятувати людське життя та здоров’я, майно та обмежити місце, де сталося займання. Протипожежні двері є складовою пасивної протипожежної системи і встановлюються всередині приміщень для запобігання поширення вогню і диму під час пожежі.
 
Протипожежні двері встановлюються у проходах виробничих будівель, які відокремлюють складські та цехові приміщення, у багатоквартирних житлових будинках, у яких розміщені також і офісні приміщення, там, де існує висока ймовірність займання.
 
Технічно протипожежні двері – це конструкція, яка складається з металевої коробки, дверного полотна (або декількох полотен), що має дві металеві поверхні, між якими розташовані теплоізолювальні шари матеріалів і ребра жорсткості; дверних приладів, у тому числі пристрою самозачинення, елементів кріплення і призначена для заповнення прорізів у протипожежних перешкодах із метою запобігання розвитку пожежі до прилеглого приміщення протягом унормованого проміжку часу згідно з ДСТУ.
 
Найпоширенішими матеріалами, з яких виготовляються протипожежні двері, є сталь, скло, гіпс (як наповнювач, здатний поглинати тепло). Протипожежні двері повинні мати внутрішній і зовнішній шар. Всередині полотна розміщують теплоізолятори, які дають змогу конструкції не пропускати вогонь, зовні поверхню металу покривають спеціальною вогнетривкою порошковою фарбою. Протипожежні двері обладнують протипожежною фурнітурою, дотягувачем та замком.

Протипожежні двері мають межу вогнестійкості, яка обчислюється у хвилинах – від 15 до 240: ЕІ 15; ЕІ 30; ЕІ 45; ЕІ 60; ЕІ 90; ЕІ 120.
 
Відповідно до періодичності використання протипожежні двері підрозділяють на класи: В5 - дуже часте використання, В4 - часте використання, В3 - середня частота використання, В2 - низька частота використання, В1 - такі, що утримуються у відчиненому стані та В0 - без визначення вимог.

За кількістю дверних полотен протипожежні двері бувають одно полотні та двополотні. Протипожежні двері можуть мати дверні полотна різної ширини. Протипожежні двері можуть бути зі склінням та так звані глухі. Спеціальне жаростійке скло не поступається за своїми фізичними властивостями матеріалу, з якого виготовлене дверне полотно.
 
Двері протипожежні RB-DOORS з межею вогнестійкості 30 хвилин. Двері складаються з двох панелей, виготовлених із оцинкованого листа металу завтовшки 1.25 мм. Внутрішня панель посилена поперечним і поздовжнім лонжеронами. Товщина дверей складає 50 мм. Розмір активних дверей по внутрішній панелі - 960х2000 мм. Розмір пасивних дверей по внутрішній панелі - 640х2000 мм.

Наповнення дверей - мінеральна вата щільністю 150 кг/м³, товщиною 45 мм. З чотирьох сторін дверей встановлено саморозширювальне захисне ущільнення, а також додатковий гумовий ущільнювач. Активні двері оснащуються мультиригельним замком RB. З обох боків дверей встановлюється стандартна протипожежна ручка. Пасивні двері оснащуються проміжною стійкою з торцевими засувками. Зі сторонни петель дверей встановлені два протизйомні штирі. Двері обладнені гідравлічним дотягувачем. Дверна рама шириною 130 мм з оцинкованого листа завтовшки 1.5 мм включає в себе дверний поріг. Розміри рами - 2100х1717 мм. Зазор між дверима і рамою-6 мм (без урахування ущільнювача).
 
Протипожежні металеві двері з межею вогнестійкості ЕІ-30, що дорівнює 30 хвилинам, виготовлені з високоякісного металу та представлені у однопільному та двопільному варіантах. Дверне полотно оздоблюється полімерним порошковим покриттям в обробці "Шагрень" різних кольорів або "Мідний Антік". Також можливий декор ПВХ-покриттям VINORIT (Віноріт, Ізраїль), яке імітує структуру різних порід дерев, має захист від ультрафіолету, перепадів температури, вологи та стійке до механічних пошкоджень. Вибрати покриття є з чого – адже постійно у наявності 26 кольорових рішень. До того ж, декор цих протипожежних дверей, за умови дотримання вимог щодо експлуатації, пристосований для використання зовні. До комплекту протипожежних дверей входить замок та дотягувач. Протипожежні двері ЕІ-30 виготовляються під індивідуальні розміри.
 
За напрямом відчинення протипожежні двері класифікують як праві – з відчиненням полотна проти годинникової стрілки, і ліві – з відчиненням полотна за годинниковою стрілкою.

Протипожежні двері проходять ряд випробувань у лабораторних умовах. Слід зазначити, що комплектуючі протипожежних дверей мають проходити випробування і сертифікацію разом із виробом і у подальшому оснащуватись такою ж продукцією. Згідно діючих в Україні вимог, протипожежні двері підлягають обов’язковій сертифікації.
 
У мережі магазинів з монтажем Вам допоможуть обрати протипожежні двері відповідного класу.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика