SiteHeart

ПАРЛАМЕНТ

Протиударні двері ПАРЛАМЕНТ
 
Вхідні двері моделі ПАРЛАМЕНТ – висока безпека, що поєднується з елегантним декором представницького класу. Такі вхідні двері в змозі як доповнити вишуканість та стиль класичного інтер’єру приміщення, так і стати самостійним яскравим елементом у вашому будинку і офісі.
 
 
ПАРЛАМЕНТ
 
ПАРЛАМЕНТ
ПАРЛАМЕНТ
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
RB-DOORS® STANDARD G849
 

ДЕКОР:
МДФ ШПОН ФРЕЗОВАНИЙ
Рисунок та колір накладки – на вибір замовника.
 
 
 
Сталеві протиударні вхідні двері ПАРЛАМЕНТ від відомого ізраїльського бренду RB-DOORS® гарантують високобезпечне замикання.
 
Оздоблення накладками зі шпону дубу, що візуально не відрізняється від масиву дубу, а за функціональними властивостями його перевершує, робить двері вишуканою візитівкою вашої оселі або комерційного приміщення.
 
 
 
 
ПАРЛАМЕНТ
 
Оздоблюються вхідні двері моделі ПАРЛАМЕНТ накладками зі шпону дуба, який імітує природній аналог. МДФ за своїми механічними та функціональними властивостями перевершує натуральну деревину. Декор вхідних дверей моделі ПАРЛАМЕНТ повністю передає теплоту натуральної деревини та її фактуру. Рисунки накладок поєднують прості геометричні лінії, що можуть доповнюватися орнаментом. Перевагою представленої моделі є доступна ціна за оздоблення цінними породами деревини. Такі вхідні двері призначені для встановлення у під’їздах та тамбурних будівлях.
 
ПАРЛАМЕНТ

Вхідні двері ПАРЛАМЕНТ виготовлені на базі конструктиву RB-DOORS STANDARD G849, в основі якого - металева конструкція, що складається з двох листів гальванізованої сталі (по 1,25 мм кожний), з'єднаних між собою ребрами жорсткості і скріплених за допомогою спеціальної технології. Гальванізована сталь не піддається руйнівній дії корозії. У конструктиві RB-DOORS STANDARD G849 розміщено місце для монтажу електромеханічного замка KNOCK N’LOCK. Блокіратор монтується всередину дверного полотна і його місце розташування візуально не виявляється.

Функціональність, довговічність такого декору додає балів моделі ПАРЛАМЕНТ. Конструктив - RB-DOORS STANDARD G849 – забезпечує високу безпеку.

Вхідні двері моделі ПАРЛАМЕНТ – це ваша стильна безпека, яка завжди буде актуальною – і сьогодні, і через десяток років.
 
ПАРЛАМЕНТ
ПАРЛАМЕНТ
ПАРЛАМЕНТ
ПАРЛАМЕНТ
 
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика