SiteHeart

КОТЕДЖ

Протиударні двері КОТЕДЖ
 
Вхідні двері моделі КОТЕДЖ – безпека і незвичайний дизайн. Якщо у вашому коридорі немає вікна або замало денного світла – вхідні двері КОТЕДЖ – оптимальне рішення. В конструкцію дверного полотна монтується склопакет, який захищений металевими решітками. Як сам колір декору, так і решітки, що захищають склопакет, можна обирати відповідно до інтер’єру приміщення.
 
 
КОТЕДЖ
 
КОТЕДЖ
КОТЕДЖ
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
RB-DOORS® STANDARD G849
 

ДЕКОР:
МДФ VINORIT
ФРЕЗЕРОВАНИЙ + СКЛОПАКЕТ І РЕШІТКА
Колір накладки та решітки – на вибір замовника.
 
 
 
Сталеві протиударні вхідні двері КОТЕДЖ від відомого ізраїльського бренду RB-DOORS® – ідеальна пропозиція для власників котеджів.
 
Двері безпеки зі стійким до впливу зовнішнього середовища оздобленням.
 
Склопакет, захищений решіткою, забезпечуює проникнення денного світла в передпокій, не знижуючи при цьому стійкість до зламу.
 
 
 
 
КОТЕДЖ
 
Вхідні двері КОТЕДЖ виготовлені на основі металевого конструктиву RB-DOORS STANDARD G849, який складається з двох листів гальванізованої сталі завтовшки 1,25 мм кожний, що скріплені ребрами жорсткості за допомогою спеціальної технології. Перевага гальванізованої сталі, з якої виготовлені двері, - у стійкості до корозії. Всередені полотно заповнено мінеральною ватою.
 
У RB-DOORS STANDARD G849 є місце для встановлення електромеханічного замка KNOCK N’LOCK,який монтується всередину дверного полотна. Виявити наявність замка, який в народі отримав назву «дятел», неозброєним оком не можливо. Не відкривши KNOCK N’LOCK, не можна відкрити іншу систему замикання. Тому такий додатковий захист в умовах українських реалій є вельми актуальним.
 
КОТЕДЖ
 
Декоративні накладки, які кріпляться на вхідні двері, крім естетичної, мають ще й захисну функцію – значно підвищують теплоізоляцію полотна і подовжують строк експлуатації конструкції. Накладки з МДФ мають високу стійкість до впливу атмосфери, характеризуються екологічною чистотою. Крім цього, даний вид декору забезпечує відмінну звукоізоляцію.

Вхідні двері КОТЕДЖ чудово підійдуть до інтер’єру та екстер’єру з використанням дерев’яних елементів, елементів з каменю. Вхідні двері представленої моделі – окраса і безпека вашого заміського будинку або котеджу.
 
КОТЕДЖ КОТЕДЖ КОТЕДЖ КОТЕДЖ
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика