SiteHeart

НОВЕЛ

Протиударні двері НОВЕЛ
 
Вхідні двері моделі НОВЕЛ – стильна новинка на ринку вхідних дверей. Незвична обробка, простота та лаконічність – вхідні двері моделі НОВЕЛ просто створені для любителів хай-теку та модерну.
 
НОВЕЛ
 
НОВЕЛ
НОВЕЛ
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
RB-DOORS® STANDARD G849
 

ДЕКОР:
ПОРОШКОВА ФАРБА
Колір покриття – на вибір замовника.
 
 
 
Сталеві протиударні вхідні двері НОВЕЛ від відомого ізраїльського бренду RB-DOORS® – новинка на ринку України.

Фарбовані у популярні кольори двері ідеально впишуться у дизайн житлових приміщень або офісів у стилі high-tech, а також у промислові будівлі.
 
 
 
 
 
НОВЕЛ
 
Вхідні двері моделі НОВЕЛ – це двері конструкції RB-DOORS STANDARD G849 із оздобленням порошковою фарбою, в основі яких - дверне полотно завтовшки 50 мм із фальцем з трьох боків та листова гальванізована оцинкована сталь завтовшки 1,25 мм. Залежно від ширини полотна, двері вхідні моделі НОВЕЛ обладнані п’ятьма або шістьма ребрами жорсткості та наповнені мінеральною ватою.

Замок 4-направленого замикання RB365, яким обладнані двері вхідні моделі НОВЕЛ, надає вхідним дверям максимального захисту проти зламу. Вхідні двері моделі НОВЕЛ оснащені нижнім додатковим механізмом М12 Gladiator. У конструктиві передбачено встановлення додаткових замикаючих механізмів, в тому числі – замка KNOCK N`LOCK BD825, який блокує верхню тягу, що унеможливлює рух решти ригелів: 4-х спрямованого замка, горизонтальної, нижньої тяги і додаткових механізмів. Для того щоб відкрити замок, потрібно спочатку розблокувати KNOCK N `LOCK. Тому, навіть маючи «рідний» ключ від замка, не можна відкрити двері, попередньо її не «розкодувавши».
 
НОВЕЛ

Двері вхідні серії НОВЕЛ покривають порошковою фарбою. Обробка порошковою фарбою – тренд, що прийшовся до смаку цінителям простоти та мінімалізму. Крім естетичних, порошкова фарба, що застосовується для покриття дверей НОВЕЛ, має низку додаткових якостей. Серед них – підвищена твердість і міцність, низька займистість, а також стійкість до стирання та сонячного випромінювання та атмосферного впливу, зносо- та ударостійкість.

На замовлення можна обрати один з 19 кольорів фарби за шкалою RAL, якою оздоблюються двері моделі НОВЕЛ, дають змогу органічно доповнити інтер’єр будь-якого приміщення. Такі вхідні двері – чудове рішення для офісного приміщення, квартири або будинку.
 
НОВЕЛ НОВЕЛ НОВЕЛ НОВЕЛ
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика