SiteHeart

КЛАСІК

Протиударні двері КЛАСІК
 
Вхідні двері моделі КЛАСІК користуються сталим попитом у споживачів протягом багатьох років. Вхідні двері даної моделі відомого ізраїльського бренду RB-DOORS® здобули популярність завдяки поєднанню класичного дизайну та високобезпечного конструктиву.
 
КЛАСІК
 
КЛАСІК
КЛАСІК
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
RB-DOORS® STANDARD G849
 

ДЕКОР:
VINORIT
Колір покриття – на вибір замовника.
 
 
 
Сталеві протиударні вхідні двері КЛАСІК від відомого ізраїльського бренду RB-DOORS® – це базова модель виробника, перевірена багатьма роками застосування.
 
Виготовлення всіх елементів полотна із гальванізованої сталі і оздоблення плівкою VINORIT забезпечує довготривалу експлуатацію в найсуворіших умовах зовнішнього середовища.
 
 
 
 
КЛАСІК
 
Вхідні двері моделі КЛАСІК - це двері на базі конструктиву RB-DOORS STANDARD G849, в основі якого - листова гальванізована оцинкована сталь 1,25 мм, 5-6 ребер жорсткості з металу високої якості. Вхідні двері представленого конструктиву фіксуються за допомогою замка 4-х спрямованого замикання RB365, нижнього додаткового замикаючого механізму М12 Gladiator.
 
Для вищого ступеня захисту від вандальнго зламу виробником передбачено монтаж електромеханічного замка KNOCK N’LOCK™ BD825 та додаткова установка ще одного або двох механізмів М12 Gladiator. Вхідні двері забезпечують високий рівень тепло- та звукоізоляції завдяки гумовому ущільнювачу по периметру полотна.
 
КЛАСІК
 
Вхідні двері моделі КЛАСІК декоруються зносостійким та довговічним покриттям VINORIT, яке має низку кольорових рішень. ПВХ VINORIT (віноріт), яким покривають вхідні двері RB-DOORS®, поєднує в собі високі показники практичності та стійкості, екологічність та естетичність. Текстура покриття матова, об’ємна, максимально наближена до натуральних цінних порід деревини.

Сучасне приміщення - житлове або офісне – потребує одночасно і захисту, і узгодженості всіх елементів дизайну до єдиного стилю. Саме вхідні двері моделі КЛАСІК дають змогу поєднати безпеку та дизайн. Класичний дизайн виробу практичний і функціональний – адже деревинні мотиви органічно поєднаються практично з будь-яким стилем. Кольорові рішення мають широку лінійку, яка дає змогу обрати скромне та благородне оздоблення, що найкраще доповнить інтер’єр. З часом ви зможете декорувати двері моделі КЛАСІК МДФ-накладкою з одного (зовнішнього чи внутряшнього) або з обох боків.
 
Вхідні двері моделі КЛАСІК підійдуть власникам, які цінують простоту, лаконічність та витонченість – у інтер’єрі, стилі та житті.
 
КЛАСІК КЛАСІК КЛАСІК КЛАСІК
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика