SiteHeart

СТАНДАРТ

Протиударні двері СТАНДАРТ
 
Вхідні двері моделі СТАНДАРТ виготовляються на заводі «СТАЛЬ-М», система менеджменту якості якого – одна з небагатьох в Україні сертифікована за стандартом ISO.
 
 
СТАНДАРТ
 
СТАНДАРТ
СТАНДАРТ
 
 
 
КОНСТРУКТИВ:
ЛМ 110
 

ДЕКОР:
VINORIT
Колір покриття – на вибір замовника.
 
 
 
Сталеві двері СТАНДАРТ від провідного українського виробника СТАЛЬ-М, обладнані оригінальними замками MUL-T-LOCK M267, мають високу стійкість до зламу.
 
Модель популярна завдяки застосуванню у виготовленні якісних матеріалів і комплектуючих та невисокій ціні.
 
 
 
 
СТАНДАРТ
 
Вхідні двері розроблені на базі конструктивну, який забезпечує високу стійкість до зламу. В осонові конструкції - дверне полотно з двох сталевих холоднокатаних листів сталі, завтовшки по 1,5 мм, які скріплюються за допомогою вертикальних Z –подібних сталевих ребер жорсткості. Замикаються вхідні двері за допомогою замка 4-х спрямованого замикання ізраїльського виробництва MUL-T- LOCK® M267 (мультилок) з двома тягами. Всередині вхідні двері наповнені мінеральною ватою.
 
СТАНДАРТ
 
Декоруються вхідні двері ПВХ-покриттям VINORIT, призначеним спеціально для оздоблення дверей. Такий декор поєднує в собі високі показники практичності та стійкості, екологічність та естетичність. Покриття повністю пристосоване для зовнішнього використання, має захист від ультрафіолету (не вицвітає), стійке до атмосферних факторів (перепад температур, вологість), механічних ушкоджень (подряпин), довговічне (зберігає свої якісні показники десятки років). В наявності більше 25 видів кольору, що імітують цінні породи деревини.
 
Вхідні двері СТАНДАРТ – це якісне рішення від українського виробника.
 
СТАНДАРТ СТАНДАРТ СТАНДАРТ СТАНДАРТ
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика