SiteHeart

RB-DOORS ART 509

КОНСТРУКТИВ RB-DOORS ART 509
 
Дизайн вхідних дверей обирають залежно від стилістики інтер’єру, смаку власника та низки інших критеріїв. Бути унікальним, в тому числі й тоді, коли мова йде про вхідні двері, бажають, погодьтеся всі.
 
 
Відеоогляд про двері RB-DOORS ART 509
 
 
 
RB-DOORS ART 509
 
RB-DOORS ART 509
RB-DOORS ART 509
 
КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ:
1. Дверне полотно завтовшки 50 мм, із фальцем з двох боків полотна – листова гальванізована оцинкована сталь 1,25 мм.
2. Спеціальний профіль ART 10/10 мм для кріплення накладок.
3. П’ять або шість металевих ребер жорсткості (залежно від ширини полотна).
4. Внутрішнє наповнення полотна – мінеральна вата.
5. Замок 4-спрямованого замикання RB365
6. Додатковий замикаючий механізм М12 Gladiator.
7. Завіси регульовані та захищені від знімання.
8. Два антизрізи Gladiator.
9. Сталева рама бетонується при монтажу.
10. З метою щільного прилягання до порогу – інсерт для регулювання висоти полотна дверей від 0 до 70 мм.
11. Гумовий ущільнювач по периметру полотна підвищує рівень теплота звукоізоляції.

Подвійні двері складаються з двох дверей необхідного розміру і центральної стоєвої.
 
 
ВАГА ДВЕРЕЙ:
Дверне полотно з двома декоративними накладками МДФ VINORIT 16 мм – 90 кг.
 
 
Моделі протиударних дверей на основі конструктиву RB-DOORS ART 509: АРТ-НУОВО, АРТ-ДЕКО.
 
RB-DOORS ART 509
 
Розуміючи це та прислуховуючись до побажань споживачів, ізраїльська компанія RAV BARIACH, що протягом більш ніж 30 років виробляє вхідні двері RB-DOORS® для приватних та комерційних приміщень, розробила спеціальний конструктив. При широких можливостях декору двері RB-DOORS® з конструктивом ART 509 зберегли технічні характеристики вхідних дверей безпеки.

Двері RB-DOORS® ART 509 створені спеціально для оздоблення декоративними накладками. Адже чимало споживачів, обираючи вхідні двері, керуються першочергово не технічними, а естетичними показниками. А такий важливий аспект, як безпека, часто просто не стає предметом попиту.
 
Двері моделі RB-DOORS® ART 509 мають спеціальний профіль по периметру полотна для кріплення накладок, який значно покращує зовнішній вигляд торця дверей. Основне призначення дверей - міцність і надійність - реалізовується завдяки фальцьованому з трьох сторін полотнищу, листам гальванізованої сталі, посиленим п'ятьма ребрами жорстокості, і замку 4-направленого замикання RB365. Конструкція посилена додатковим нижнім механізмом М12 Gladiator.
 
Розміри дверей RB-DOORS® ART 509 (розміри без урахування інсерта)
 
RB-DOORS ART 509
 
Розмір дверного прорізу:
    +100 мм до ширини полотна;
    +100 мм до висоти полотна.
 
Ширина дверей:
Двері виготовляються за розмірами по ширині від 300 мм до 1080 мм з інтервалом 20 мм, максимальна ширина прорізу, до якого може бути встановлено одинарні двері – 1200 мм. Подвійні двері можуть бути встановлені у проріз від 1270 мм до 2300 мм.
 
Висота дверей:
Полотна дверей виготовляються у 8 розмірах від 1680 мм до 2310 мм з кроком 70 мм. Остаточно висота полотна досягаєтся встановленням інсерту (додатково 10...70 мм до розміру полотна по висоті).
 
RB-DOORS ART 509 RB-DOORS ART 509 RB-DOORS ART 509 RB-DOORS ART 509
Профіль АRТ Основний замок RB365 Додатковий замикаючий
механізм М12 Gladiator
Антизріз Gladiator
 
Можливості для декорування дверей RB-DOORS® з консруктивом ART 509 практично безмежні. Можна замовити декор накладками з МДФ покриті ПВХ плівками або натуральним шпоном. Рисунок на накладці виготовляється простим фрезеруванням або художнім фрезеруванням з імітацією різблення. У мережі магазинів з монтажем Локсмайстер представлені каталоги з варіантами декору. Також накладки можна виготовити за ескізом на замовлення. У такий спосіб ви зможете проявити власний дизайнерський талант та зробити дизайн дверей, а відтак – і самого приміщення – унікальним.

Вхідні двері мають бути і красивими, і надійними. Такі вимогам цілком відповідають двері RB-DOORS® з конструктивом ART 509.
 
RB-DOORS ART 509
В Україні двері сертифіковано за стандартом УкрСЕПРО, в Ізраїлі – за міжнародним стандартом ISO 9001, що підтверджено сертифікатом інституту SII. Для захисту від підробок збоку у верхній частині полотнища є фірмове тавро та голограма з торця біля верхньої петлі.
 
Відео екскурсія по заводу RB-DOORS
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика