SiteHeart

Двері вхідні металеві

Протиударні двері призначені для встановлення на входах до житлових або нежитлових приміщень. Двері RB-Doors від провідного світового виробника дверей компанії Rav-Bariach виготовляються на найсучаснішому обладнанні. На сьогодні це єдині імпортні двері безпеки, що офіційно представлені на ринку України. ЛМ серія представлена двома моделями дверей від провідних українських виробників.
 
Двері вхідні металеві
 
Вхідні двері безпеки ізраїльського виробництва з гальванізованої сталі. Конструктив дверей з алюмінієвим профілем по периметру призначений для подальшого оздоблення декоративними накладками. Мають низку рішень для забезпечення максимального рівня захисту від зламу. Широкі можливості з декорування дають змогу доповнити інтер’єр будь-якого стилю.

Двері вхідні металеві

Вхідні протиударні двері безпеки виготовляються у Ізраїлі. Матеріал – гальванізована сталь. Особливість конструктиву – полотно підготовлене для монтажу електромеханічного замка KNOCK N`LOCK (нок лок), який не має видимих елементів ні з якого боку полотна.
Двері вхідні металеві
Двері вхідні металеві
 
Вхідні двері безпеки українського виробництва. Конструктив розроблений ексклюзивно для мережі ЛоксМайстер на базі замка багатоспрямованого замикання MUL-T-LOCK® 415G (мультилок). Декоруються виключно МДФ-накладками з ПВХ покриттям VINORIT.
Двері вхідні металеві
Двері вхідні металеві
 
Вхідні протиударні двері українського виробництва. Полотно дверей виготовляється за допомогою гнуття двох сталевих холоднокатаних листів сталі. Двері обладнані замком MUL-T-LOCK® M267 (мультилок) який замикає полотно в трьох напрямках.
 
Двері вхідні металеві
 
Вхідні двері – ключ до безпеки помешкання! Саме від конструктиву дверей залежить їх надійність і довговічність. Оптимальна конструкція вхідних дверей має складатись з двох листів сталі, усередині якої розміщені ребра жорсткості, які надають міцності дверному полотну, щоб протистояти зусиллям зламу. Окрім цього, наявність ребер жорсткості сприяє тому, щоб полотно дверей зберігало площинність і однакове прилягання до рами протягом тривалого терміну експлуатації.
 
Загалом конструктиви поділяють на вхідні двері рамної конструкції (де листи металу приварюють до рами, яку виготовляють окремо) та суцільногнуті вхідні двері (полотно дверей являє собою цільну, завершену конструкцію). Останню застосовують у промисловому виробництві. В якісних зразках використовують металеві листи з антикорозійним покриттям. Всередині вхідні двері заповнюються тепло та шумоізоляційним матеріалом. Зазвичай – мінеральною ватою.
 
Для оздоблення поверхні застосовують спеціальну ПВХ плівку з фактурою дерева, яка має високу щільність і не реагує на вплив зовнішнього середовища – сонячне випромінювання, високу вологість, коливання температури. Існує можливість оздоблення поверхонь дверей великим розмаїттям фасадних накладок, як з натуральної деревини, так і з МДФ, покритого стійкою ПВХ плівкою.
 
Вхідні двері, що ми звикли бачити в наших помешканнях згідно з діючим стандартом ДСТУ Б В.2.6-1197, називають «Двері металеві протиударні вхідні в квартири» і класифікують за такими основними ознаками: опір до зламу; призначення; конструкція; кількість полотен; напрямки і способи відкривання.
 
Додатково сюди можна віднести і здатність протидіяти впливу негативних кліматичних факторів і відповідність нормам шумоізоляції. А також вхідні двері повинні мати естетичний зовнішній вигляд і бути зручними в користуванні.
 
Вхідні двері мають витримувати 50 000 циклів відкривання-закривання. Конструкція завісів має забезпечувати регулювання полотна дверей.
 
Протиударні двері вхідні в квартири повинні бути оснащені замками, що дають можливість замикати полотно дверей не менше ніж у трьох точках. Засув ригелів повинен проникати в дверну коробку або елемент замикання на 12-20 мм.Вхідні двері повинні обладнуватись замками, механізм секрету яких має бути стійким до свердління або бути захищеним додатковими твердосплавними накладками.
 
З січня 2006 року в Україні діє також стандарт ДСТУ ENV 1627:2004 «Вікна, двері та жалюзі. Тривкість щодо зламування. Класифікація та технічні умови», який було розроблено на базі євростандарту ENV 1627:1999. Зазначимо, що проведення сертифікаційних випробувань за цим стандартом на сьогодні є справою добровільною, але дає змогу показати кінцевому споживачу, наскільки надійно двері вхідні, які він має намір придбати, захистять його майно, здоров’я та життя.
 
Пам’ятайте, що вхідні двері – це продукція безпеки. Продукцію безпеки слід купувати лише в авторизованих точках продажу, таких, як мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер. Монтаж продукції безпеки повинні здійснювати виключно професіонали.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика