SiteHeart

BALLISTIC FE 60

Двері антитерористичні BALLISTIC FE 60
 
Двері вхідні RB-DOORS BALLISTIC FE 60 (РБ-Дорс) від ізраїльського заводу із захистом від пострілів зі зброї, вибухів та зламу. Вхідні двері безпеки забезпечують максимальний захист від силового вторгнення і високий рівень стійкості до вибухів. Конструкція дверей запатентована.
 
 
BALLISTIC FE 60
 
BALLISTIC FE 60
BALLISTIC FE 60
 
КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ:
1. Дверне полотно виготовлене з двох суцільногнутих листів холоднокатаної оцинкованої сталі завтовшки 1,25 мм, зі встановленою між ними куленепробивною пластиною.
2. Вісім горизонтальних сталевих ребер жорсткості. Кінцева кількість ребер залежить від розмірів полотна. Листи полотна і ребра жорсткості з’єднуються методом точкової електрозварки в захисному середовищі CO2.
3. Кулетривка пластина приварена до ребер жорсткості.
4. 4 регульовані захищені завіси зміцненої конструкції.
5. Врізний замок багатонаправленого замикання замикає двері на раму за допомогою 8 ригелів (8 точок замикання). Замок має підпружинену заскочку, що керується ручкою або ключем. Блокування здійснюється одним поворотом ключа.
6. Каркас дверей, включає в себе конектори дверних завісів та отвори для входження ригелів, коли двері зачиняються.
7. Нижній конектор дверної коробки повинен бути розміщений над рівнем підлоги.
8. Рама дверей виготовлена з листової сталі товщиною 13 мм, гальванізованої гарячим способом. Вага - близько 100 кг. Конструкційна рама дверей складається з чотирьох частин, зігнутих в спеціальний профіль, який захищає двері від несанкціонованого відкриття зовні. Частини конструкції дверної коробки збираються і зварюються на заводі. Конструкційна рама підходить і для бетонних стін, і для стін з шлакоблоків, може бути також приєднана до спеціально підсилених металевих стін за допомогою зварювання.
 
BALLISTIC FE 60
 
1
 
BALLISTIC FE 60 
 
1
 
BALLISTIC FE 60
В Україні двері сертифіковано за стандартом УкрСЕПРО, в Ізраїлі – за міжнародним стандартом ISO 9001, що підтверджено сертифікатом інституту SII. Для захисту від підробок збоку у верхній частині полотнища є фірмове тавро та голограма з торця біля верхньої петлі.

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика