SiteHeart

Двері антитерористичні

Серія RB-Doors (ербедорз), призачена для об’єктів з потребами у найвищому рівні безпеки, включає в себе такі вхідні двері: Ballistic M769, Security M736, Forced Entry FE5, Forced Entry FE15 та Forced Entry Ballistic FE60.
Двері антитерористичні
Двері антитерористичні
 
Високобезпечні вхідні двері підсилені куленепробивною пластиною.
Двері антитерористичні
Двері антитерористичні
 
Високобезпечні вхідні двері для приміщень з посиленим контролем доступу із додатковим сертифікованим сейфовим замком Sergant&Greenleaf що блокує ригелі замка.
Двері антитерористичні
Двері антитерористичні
 
Високобезпечні вхідні двері для приміщень із високими вимогами захисту від силового зламу. Конструкція дверей підсилена 1 листом загартованої сталі.
Двері антитерористичні
Двері антитерористичні
 
Високобезпечні вхідні двері для приміщень із найвищими вимогами захисту від силового зламу. Конструкція дверей підсилена горизонтальними і вертикальними ребрами жорсткості та пластиною.
Двері антитерористичні
Двері антитерористичні
 
Розробка ізраїльського підприємства Rav Bariach. Запатентовані вхідні двері. Зламостійкі, вибухостійкі, куленепробивні вхідні двері.
 
Двері антитерористичні
 
Серед представлених - дві моделі кулетривких дверей Ballistic M769 Forced Entry Ballistic FE60, та двері з підвищеним рівнем захисту Security M736, Forced Entry FE5, Forced Entry FE15, призначених для встановлення на об’єктах з відповідними вимогами: посольства, держустанови тощо.
Кулетривкі двері RB-Doors (ербедорз) встановлюють на входах до житлових або нежитлових приміщень з найвищими вимогами до рівня безпеки. Кулетривкі двері RB-Doors (ербедорз) встоять у разі атаки за допомогою спецінструментів та до вистрілів зі зброї. Бронедвері RB-Doors (ербедорз) протестовані та відповідають вимогам стандарту U.L 752 (четвертий рівень захисту), DIN 52290 (друга частина) та витримують постріли з АК-47.

Виробник RB-Doors (ербедорз) представив на світовому ринку унікальну пропозицію – броне двері, що є стійкими до вибухів. Такі антитерористичні двері представлені моделлю FE60. Ці вхідні двері запатентовано. Згідно діючих ізраїльських нормативів, квартири мають бути обладнані приміщеннями підвищеної безпеки – антитерористичними кімнатами. Саме для таких потреб і були розроблені антитерористичні вхідні двері.
Кулетривкі двері RB-Doors (ербедорз) виготовляються з двох суцільногнутих листів холоднокатаної оцинкованої сталі товщиною по 1,25 мм. Кулетривкі двері мають вагу від 130 кг до 275 кг. Конструкція посилена сталевими балками, розташованими за бронею.
 
Бронедвері мають надійну та міцну раму, що відповідає вазі двері. Дверний замок є власною розробкою підприємства Rav-Bariach (Рав-Баріах) і являє собою чотиристоронню систему замикання з подвійними захищеними штоками. Бронедвері RB-Doors (ербедорз) забезпечують тепло- та звукоізоляцію приміщення. Конструкція бронедверей RB-Doors (ербедорз) виключає можливiсть демонтажу рами, полотна i пристроїв замикання із зовнiшньої сторони.
 
Бронедвері RB-Doors (ербедорз) можна декорувати як і будь-які інші двері. При цьому ніхто візуально не зможе визначити рівень безпеки конструкції, яка прихована під декором. Бронедвері RB-Doors (ербедорз) можуть встановлюватись на об’єктах, де існує потенційна небезпека до атак різноманітного характеру. Кулетривкі двері RB-Doors (ербедорз) забезпечать найвищий рівень: безпеки і комфортного користування.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика