SiteHeart

Двері та Декор

Для приватних і корпоративних замовників ми пропонуємо вхідні двері безпеки та металеві двері спеціального призначення – двері протипожежні та антитерористичні. Експерти мережі ЛоксМайстер підберуть оптимальні вхідні двері в залежності від ваших потреб і укомплектують їх високосекретним циліндром класу High Security, захисною фурнітурою, елементами СКД.
 
  
 
 
Двері та Декор
 
Двері та Декор
 
Декор дверей один з домінуючих факторів при виборі вхідних дверей безпеки.
Мережею магазинів «ЛоксМайстер» пропонується найсучасніші чотири види декорування вхідних дверей безпеки:
1. МДФ VINORIT® (500 рисунків, 28 кольорів покриття)
    Ексклюзивні дизайнерські серїї Nature та Geometry
    Можливість розробки індивідуального дизайну
2. МДФ Шпон, МДФ пофарбоване за шкалою RAL
    (130 рисунків, 47 різновидів шпону)
3. Фарба порошкова (20 кольорів)
4. ПВХ VINORIT® (28 кольорів покриття)
Двері та Декор
 
Високобезпечні вхідні сталеві двері RB-DOORS серій ART та STANDARD для житлових, офісних, торгових та промислових приміщень. Виготовлені в Ізраїлі на обладнанні, що не має аналогів в Україні. Двері ЛМ серії розроблені українськими виробниками ексклюзивно для мережі ЛоксМайстер.
Двері та Декор
 
Двері вхідні сталеві RB-DOORS серії FORCED ENTRY RESISTANT (FE) різного ступеню захисту для приміщень з найвищими вимогами щодо безпеки і контролю доступу – об’єкти, що потребують збереження державної чи комерційної таємниці, посольства, банківські установи, тощо. Виробництво Ізраїль.
 
 
Двері та Декор
 
Протипожежні металеві двері з межею вогнестійкості 30 та 60 хвилин для об’єктів з вимогами протипожежного захисту. Ліцензійний монтаж.
 
Двері та Декор
 
Поєднання конструктиву протиударних дверей із тим чи іншим видом декору створює готову модель дверей. Для легкого вибору – оптимальні рішення для різних вимог щодо виду оздоблення, безпеки, ціни. Великий вибір кольору та рисунку декору в рамках однієї моделі.
 
Двері та Декор
 
Вхідні двері – для безпеки та краси
Вхідні двері забезпечують безпеку, комфорт та є важливим елементом декору приміщення. Зазвичай вхідні двері мають за основне призначення захист оселі, офісу або інших об’єктів. Через це споживачі частіше за все шукають двері броньовані або металеві двері. Проте поруч із високим рівнем безпеки, який забезпечують вхідні металеві двері, важливим критерієм є декор дверей. Адже вхідні двері це перше, що ми бачимо, завітавши до помешкання або закладу. Два критерії, за якими споживачі зазвичай обирають вхідні двері, лягли в основу формування пропозиції асортименту демзалів у магазинах мережі Локсмайстер.

У Локсмайстер – пропозиція найкращих вхідних дверей
У демонстраційних залах мережі магазинів з монтажем можна оглянути вхідні двері зарубіжного та вітчизняного виробництва, металеві двері, двері броньовані, антитерористичні. Високий ступінь безпеки виробів досягається завдяки низці конструктивних рішень, що втілені у вхідні двері висококваліфікованими конструкторами.

Вхідні двері ізраїльського виробництва
Вхідні металеві двері RB-DOORS (рб-дорс) (раніше – MUL-T-LOCK (мальтилок) виготовляються в Ізраїлі – країні, де з об’єктивних причин дотримуються високих стандартів у безпеці. Залежно від цільового призначення, вхідні двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) розподілені на серії. Антивандальні двері, антитерористичні двері, вхідні двері безпеки, призначені спеціально для декорування МДФ накладками з VINORIT® (віноріт). Вхідні двері ізраїльського виробника зможуть задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта. Вхідні металеві двері RB-DOORS (МUL-T-LOCK*) (рб-дорс, мультилок) монтуються шляхом бетонування рами – конструкція складає моноліт із стіною і виключає можливість демонтажу.

Вхідні двері українського виробництва
Вхідні металеві двері у мережі Локсмайстер представлені і моделями вітчизняного виробництва. За рівнем якості дані вхідні двері відповідають міжнародним вимогам – підприємства належить до одиниць виробників, які пройшли сертифікацію якості виробництва. Металеві двері вітчизняного виробництва представлені двома базовими моделями – ЛМ 110 та ЛМ 415. У броньовані двері моделі ЛМ 110 закладено два листи сталі, що є досить рідкісним для українського виробництва. Броньовані двері моделі ЛМ 415 відмінно підійдуть шанувальникам важких масивних дверей. Вхідні двері моделі ЛМ 415 мають широкі можливості для декорування накладками з МДФ з покриттям VINORIT® (віноріт). У мережі Локсмайстер можна придбати двері металеві протипожежні. Протипожежні двері потрібні для проходів еваковиходів згідно з правилами протипожежної безпеки.
 
Вхідіні двері+декор = безпека та стиль
Важливо, аби вхідні двері за своїм дизайном співпадали із інтер’єром приміщення, куди вони монтуються. Усвідомлюючи важливість декору, мережа магазинів з монтажем Локсайстер пропонує своїм клієнтам сотні різноманітних варіантів оздоблення. Вхідні двері можна придбати з покриттям порошковою фарбою різних кольорів, ПВХ-покриттям VINORIT® (віноріт) або обрати декоративні накладки з художнім різьбленням або патинуванням. Більше того, вхідні двері можна оздобити накладками, створеними за власним ескізом. Відтак, вхідні металеві двері стануть не тільки надійним захисником вашого приміщення, але і його окрасою.
 
Комплектація та монтаж - зручно і надійно
Важливу увагу слід приділяти комплектації – навіть найнадійніші вхідні двері слід обладнати високосекретним циліндром, захисною фурнітурою, основним та, бажано, додатковим замками. Слід пам’ятати, що броньовані двері забезпечать максимальний рівень безпеки лише за умови їх належного обладнання згаданим вище елементами. У мережі Локсамйстер вхідні двері комплектуються продукцією провідних виробників - MUL-T-LOCK (мальтилок), ABLOY (аблой), RYOBI (ріобі), KNOCK N'LOCK (кнок ен лок), ROSTEX (ростекс), SANTOS (сантос), VACHETTE (вашет). Усі елементи зазначеного комплексу, що встановлюється у металеві двері, можна знайти у мережі Локсмайстер. Ви можете придбати та замовити монтаж будь-якого додаткового обладнання – домофон, дотягувач, додатковий замок, електромеханічний замок або защіпка з контролером, вічко, стопер тощо. Обравши металеві двері у мережі Локсмайстер, ви зможете надійно захистити своє помешкання і додати вишуканості та індивідуальності у його інтер’єр. У мережі магазинів можна замовити і монтаж придбаного виробу – адже вхідні двері є складною конструкцією, встановлювати яку повинні професіонали. Від якості монтажу залежить коректна та довговічна робота виробу – будуть це металеві двері або броньовані двері.
 
Гарантована безпека
Придбавши броньовані двері у Локсмайстер, ви отримаєте не тільки якісний виріб з відповідною комплектацією, але і професійний монтаж та сервісне обслуговування. Гарантія на двері, придбані у Локсмайстер, стане додатковим аргументом на користь обрання виробу. Обираючи вхідні двері у мережі Локсмайстер, ви можете бути впевнені у їх відмінній якості, беззаперечним захисним властивостям та позаконкурентному дизайну.
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика