SiteHeart

Сейфи

Сейф призначений для надійного зберігання цінних речей. Найпопулярнішим є сейфи для зброї, сейфи для зберігання документів (так звані офісні шафи) та сейфи для зберігання цінностей вдома.
Сейфи
 
 
 
Сейфи
 
 
 
Сейфи
 
Тому перш ніж купити сейф, слід визначитися з цілями, для яких він вам потрібен.
Сейф типу «офісна шафа» купують для зберігання документів, цінних паперів. Такий сейф призначений не лише для захисту документів від потрапляння у чужі руки, але і для їх збереження від псування.

Сейфи для зброї – тут назва говорить сама за себе. Такий сейф є необхідністю, якщо ви маєте стрілецьку та холодну зброю – і не лише з точки зору безпеки оточуючих, але і згідно з вимогами чинного законодавства.

Сейфи для дому – так зазвичай називають сейфи, що призначені для надійного зберігання дорогоцінних речей (золота, прикрас), грошей, векселів тощо. Сейф даного типу класифікується за декількома критеріями: способом монтажу (підлоговому, стінного, меблевого), класом зламостійкості, розмірами, вагою та призначенням (вогнестійкі та зламостійкі). Сейф для дому може обладнуватись різноманітними механізмами замикання – кодовим, електромеханічним , циліндровим або сувальдним замком. Нині сейф можна обладнати і інноваційною системою Knock N'Lock (кнок лок) або Дятел, що працює на основі унікальної патентованої технології передачі акустичного сигналу, який неможливо зісканувати або перехопити.

Сейф - будь це сейф для зброї, сейф для дому чи офісна шафа – є засобом для безпеки Ваших речей. А безпеку, як відомо, слід завжди довіряти професіоналам.

Купити сейф краще за все у спеціалізованому магазині. У мережі Локсмайстер фахівці з безпеки допоможуть купити сейф для зброї, сейф для дому або сейф для офісу, який відповідатиме Вашим вимогам. У наших магазинах Ви оберете сейф високої якості вітчизняного або іноземного виробництва, який пройшов сертифікацію відповідно до європейських стандартів.
 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика