SiteHeart

Замки магнітні

Електромагнітні замки SECURITRON - це високоякісні нормально відчинені електромагнітні замки, придатні для зовнішнього використання, оскільки виконані з нержавіючої сталі.

Замки магнітні

 

 

 

Замки магнітні 

 Замки магнітні

Ця марка пропонує електромагніти зовнішнього і прихованого монтажу. Останні можуть встановлюватись в розсувні двері і двері так званого «револьверного типу», що обертаються навколо однієї вісі.

Це розширює можливості в побудові систем контролю доступу в різних місцях. Сила утримання магнітів в залежності від моделей коливається від 90 до 1814 кг. Деякі моделі магнітів оснащені контактами контролю положення дверей. Ця функція може бути використана в цілях безпеки для моніторингу і побудови систем «тамбур-шлюз». Модель магніту М115 має унікальне конструктивне рішення, завдяки чому вдається досягти рекордної для магнітів сили утримання – 1814 кг! І це при низькому енергоспоживанні.

Всі магніти SECURITRON мають довічну гарантію. Живляться від напруги 12-24 В постійного струму та мають знижене енергоспоживання.

Робоча температура навколишнього середовища -40°С – +60°С.

До електромагнітів додатково пропонується цілий ряд аксесуарів, що призначені для різних варіантів монтажу, а також пластини для монтажу на скляні двері.

Для безпечного керування електромагнітними замками, або іншими виконавчими пристроями СКД, компанія SECURITRON пропонує такі контролери:

  1. DK-11 – внутрішній автономний контролер. Доступ за кодом, кількість кодів - 4.
  2. Безпечний контролер DK-26 із зовнішньою кодовою панеллю.

Блок керування монтується всередині, що забезпечує високий рівень безпеки.

Контролер у стандартній комплектації розраховано на 59 користувачів. В разі забезпечення організації контрольованого входу та контрольованого виходу, його може бути з’єднано з двома кодовими панелями DK-26SS та DK-26КК.

Панелі є герметичними і повністю захищені від впливу зовнішніх факторів. Робоча температура -30°С – +70°С.

 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика