SiteHeart

Замки електромеханічні

Дверні електомеханічні замки мають високу секретність, механічну стійкість з можливістю дистанційно керувати замками.

Замки електромеханічні   Замки електромеханічні

Aвтономний біометричний замок з доступом за відбитком пальця або кодом.

Це втілення найсучасніших технологій, надійності, стильного дизайну, простоти у монтажу та використанні.

Призначений для встановлення в дерев’яні та металеві двері офісних та житлових приміщень. Відмикається за допомогою відбитка пальця, або коду, у разі надзвичайної ситуації - за допомогою механічного ключа.

Має реверсивні вандалостійкі ручки. Може бути встановлений на заміну стандартних механічних замків-ручок типу KnobSet та LeverSet.

Замки електромеханічні 
 Замки електромеханічні
 
«Knock Code Technology» (технологія кодованого удару) - це технологія бездротової передачі даних за допомогою серії ударів крізь тверді матеріали: метал, дерево, скло та пластмаса і т.п. Фізичний код доступу, який складається з 4-х, 5-ти або 6-ти цифр і має 1 000 000 можливих комбінацій, передає серію з 17 ударів, що являє собою криптостійку комбінацію часових інтервалів між ударами, яка змінюється з кожною передачею фізичного коду і має егіміліарди (мільярди мільярдів) варіантів.
 
Замки представлені моделями SD 460 CY і VL 463 L.
 
1. SD 460 CY - замок, що програмується за допомогою ключа-брелока. Кількість кодів у пам'яті замка - 125. Живлення - літієвий елемент 3 V, тип 123.
 
2. VL 463 L (покоління G3) - замок має можливості програмування за допомогою ключа-брелока і комп'ютера. Замок має функцію аудиту останніх 1000 подій і затримки відкриття до 15 хвилин. Кількість кодів у пам'яті замка - 500. Живлення - літієвий елемент 3 V, тип 123.
 
Більш детально про замки KnockN'Lock ви можете дізнатися в статті "Замки "дятел" - прислухайся до майбутнього"
 
 
 

 
 
Замки електромеханічні 

 Замки електромеханічні

Лінійка високоякісних електромеханічних замків ABLOY (Аблой, Фінляндія) включає в себе різні типи замків, які, в залежності від конструкції і принципу роботи, розподіляються на:

 • електромоторні або соленоїдні;
 • універсальні нормально зачинені/нормально відчинені;
 • скандинавського стандарту або стандарту DIN;
 • для дерев’яних/металевих або профільних дверей;
 • з функцією вільного виходу та керованого входу;
 • з функцією керованого входу та виходу.
Зрозуміло, що різні типи функцій потрібні для того, щоб вирішувати різноманітні завдання в залежності від потреб безпеки.
Всі замки живляться від 12-24 В постійного струму.
Робоча температура -20°С – +60°С при відносній вологості до 95%.

Ряд замків скандинавського стандарту представлено такими моделями:

 • Соленоїдний замок EL 502 має спеціальний косозубий ригель подвійної дії з відстанню BackSet 50 мм.
 • Соленоїдні замки EL 580/582 – це замки з відстанню BackSet 50 мм та штоком керування 8 мм.
 • Замок EL 580 – з роздільним керуванням зовнішньої та внутрішньої ручок. Внутрішня ручка завжди залишається відкритою, завдяки чому замок може бути використаний на аварійних виходах.
 • Замок EL 582 – з електричним керуванням і внутрішньої, і зовнішньої ручок. Замки постачаються без зворотньої планки.

Ряд замків стандарту DIN представлено такими моделями:

 • Соленоїдні універсалізовані замки EL 560/561. Ці замки існують з відстанню BackSet 50/60/65 мм, з міжвісьовою відстанню 72 мм та універсальним штоком керування 8/9 мм.
 • Замки EL 560 та EL 561 мають змінні електронні налаштування, що дозволяють переводити їх з нормально відкритих в нормально закриті і навпаки.
 • Замок EL 560 – з роздільним керуванням зовнішньої та внутрішньої ручок. Внутрішня ручка завжди залишається відкритою, завдяки чому замок може бути використаний на аварійних виходах. Проте, в цьому замку існує можливість зміни сторони розташування керованої ручки та заскочки в залежності від напряму відкривання замків.
 • Замок EL 561 – з електричним керуванням і внутрішньої, і зовнішньої ручок. Замки постачаються без зворотньої планки.
 • Замки EL 404 та EL 460/461 розроблено спеціально для використання на дверях вузьких профільних конструкцій, де обмежено простір для встановлення замків. Ці замки мають спеціальний косозубий ригель поліпшеної конструкції, який розроблено для роботи в умовах частого відкривання-закривання.
 • Соленоїдні універсалізовані замки EL 460/461. Ці замки існують з відстанню BackSet 30/ 35/40/ 45 мм, з міжвісьовою відстанню 92 мм та універсальним штоком керування 8/9 мм. Ці замки мають змінні електронні налаштування, що дозволяють переводити їх з нормально відкритих в нормально закриті і навпаки. Постачаються без зворотньої планки.
 • Замки для профільних дверей моделі EL 404 відрізняються тим, що вони мають можливості регулювання відстані BackSet 25/28/30/33/35 мм та постачаються із спеціальною зворотною планкою.

Для комплексного монтажу замків ми також пропонуємо такі кабелі підключення:

 • ЕА211, для замків EL 404, EL 502 та EL 580/582
 • ЕА211, для замків EL 460/461та EL 560/561
Довжина кабелів – 6 м.
Для прокладання кабелів в дверях в наявності є кабелепроходи.

Дещо окремою позицією можна представити групу електромеханічних замків – електроригелей. Найбільш виграшними моментами електроригелей є:

 • можливість монтажу безпосередньо в дверній коробці, що спрощує прокладання кабелів живлення;
 • можливість прихованого монтажу. Це означає, що зовні не видно, де саме встановлено електроригель;
 • можливість встановлення електроригеля в майже будь-якому місці дверної коробки (наприклад, збоку, зверху).

Найбільш показовою моделлю є модель 843-1 під брендом Eff-eff (Німеччина).
Це нормально закритий/нормально відкритий замок (регулюється) з виводами контактів моніторингу стану дверей і силою утримання до 1000 кг.
Діаметр ригеля – 12,7 мм, вихід ригеля – 14 мм.
Робоча напруга 12-24 V DC.

Інша модель під цим же брендом – замок Technilock L4 – електроригель підвищеної міцності, і саме тому рекомендований для застосування в зонах особливої безпеки: в’язниці, військові об’єкти, міліція, банки, ювелірні салони тощо.

 
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика