SiteHeart

Замки готельні

В готелях, які мають 3 зірки і вище, контроль за пересуванням, як правило, здійснюється за допомогою карток, які видаються мешканцям. За допомогою них гості можуть відкривати різні двері: вхідні до самого готелю, до номерного фонду, на поверхи і до власних номерів, а також двері загального користування (вхід в місця загального доступу). Це картки, які зовні нагадують звичні пластикові картки, але на яких зберігається інформація, що записується з бази даних готелю за допомогою спеціальних пристроїв – програматорів карток. В цілях реклами на картки можна наносити логотипи готелю та інформацію про додаткові послуги. Наприклад, інформацію про те, що можна відвідати SPA-салон при готелі, або те, що для клієнтів готелю існує знижка в навколишніх магазинах та пляжах, яка, знову ж таки, діє при пред’явленні картки. По картках можна в цілях заохочення організовувати і конкурси серед мешканців.
 
 
Замки готельні
 
Замки готельні  
Замки готельні
 
 
   Замки із смарт-карткою
Використовуються IC картки German Siemens Encryption Card. Триразове використання картки без права доступу призводить до повного руйнування інтегрованого чипа картки. Для програмування використовується IC card endocoder.
   Замки з магнітною карткою
Магнітні картки мають низьку вартість, тому немає потреби вимагати у клієнта повернення гостьової картки підчас вибуття з готелю. На картку можна наносити власну рекламу, що дає додатковий рекламний ефект. Для програмування карток може бути використаний автоматичний або ручний програматор.
Замки готельні  
Замки готельні
 
 
   Надійні замки на магнітній та безконтактній картці
Призначені для обладнання сучасних готелів будь-якої категорії зірковості. Можуть бути встановлені як всереденні приміщення, так і ззовні.
 
Замки готельні
 
Більш детально ознайомитися з готельними замками ви можете в статті "Гостинність і безпека"
 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика