SiteHeart

Системи антипаніки

За європейськими нормами кожні двері виходу з громадських будівель (школи, лікарні, універмаги та супермаркети, релігійні центри, театри і кінотеатри, дискотеки, виставки, спортивні центри, цехи підприємств, висотні будинки і всі приміщення, де існує ризик вибуху або загоряння) повинні бути забезпечені пристроєм аварійного виходу «Антипаніка». Основна мета цих пристроїв - не використовуючи ключ, забезпечити негайне й легке відкривання дверей під впливом рук або тіла.

Системи антипаніки   Системи антипаніки

Накладна система Antipanic стандарту Hight security FAP8

Система FAP8 використовується в евакуаційних виходах з максимальними вимогами щодо безпеки, наприклад дверей периметра.

Накладна система Antipanic FAP89

Система FAP89 використовується в стандартних та протипожежни дверях евакуаційних виходів. Можливе встановленя на дерев'яні, металеві та профільні двері.

Врізна система Antipanic FAP87 NORMA

Система FAP87 NORMA використовується в металевих та дерев'яних дверях евакуаційних виходів, там де необхідно реалізувати функцію з можливістю тимчасового блокування функції антипаніки.

Електромеханічна система Antipanic FAP90

Система FAP90 використовується в дверях евакуаційних виходів, де необхідно контролювати стан дверей (закриті/відкриті), та блокувати їх електрично. Наприклад в дверях супермаркетів, банків.

Системи антипаніки   Системи антипаніки

Пристрій антипаніки серія Smart 3640

Врізний пристрій антипаніки для евакуаційних виходів, для одно- та двостулкових дверей, під врізний механічний замок, з отвором під циліндр DIN.

Пристрій антипаніки серія Smart 3650

Накладний пристрій антипаніки для евакуаційних виходів, для пасивної стулки подвійних дверей, 2 точки замикання (вгору, вниз).


 

Більш детально ознайомитися із системами антипаніки ви можете в статті "Громадяни, без паніки!"

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика