SiteHeart

Аксесуари

Зрозуміло, що правильне функціонування систем контролю доступу у великій мірі залежить від правильного встановлення компонентів цих систем.Саме ж правильне встановлення багатьох компонентів передбачає наявність спеціальних аксесуарів.

Аксесуари   Аксесуари

Німецький концерн LINK спеціалізується на виробництві аксесуарів для систем контролю доступу.

До асортименту входять:
  • гнучкі переходи
  • врізні та накладні кабелепроходи
  • монтажні коробки
  • датчики на розбиття скла
  • магнітоконтакти
Для забезпечення проведення живлення до електромеханічних замків із коробки до полотна дверей LINK пропонує асортимент врізних кабелепроходів (для покращення стійкості провід має бути багатожильний).
Аксесуари   Аксесуари
Для забезпечення підведення електричної енергії до електромеханічних замків Abloy, ми пропонуємо спеціальні кабелі з роз’ємами, що забезпечують правильне під’єднання замка довжиною 6 м.
Аксесуари   Аксесуари
Аксесуари до електромеханічних замків Knock N’Lock:
  • Зворотні планки з гаком для різних варіантів монтажу.
  • Кронштейни для встановлення замків на двері, що відчиняються всередину.
  • Спеціальний комплект для монтажу універсального замка на двері контейнерів та вантажних автомобілів.
  • Різнокольорові силіконові захисні чохли для ключів-брелоків.
  • Спеціальний кабель для зчитування Журналу подій та програмування замків Knock N’Lock нового покоління G3.

До уваги професіоналів-установників і приватних покупців ми пропонуємо такі спеціальні компоненти:

 - Для забезпечення живлення електромеханічних замків і прокладання кабелів пропонуються спеціальні врізні та накладні кабелепроходи, гнучкі переходи, а також монтажні коробки.
 - Для керування виконавчими пристроями (замками) в режимі «Вільний вихід», пропонуються різноманітні кнопки виходу від звичайних до герметичних, що працюють від п’єзодатчика і мають один та більше перемикачів контактів і мають функцію зміни кольорів підсвітлення.
 - Для керування виконавчими пристроями (замками) в режимі «Контрольований вхід», пропонуються різноманітні зчитувачі PROXIMITY-карток та цифрові кодові панелі.
 - З метою забезпечення різних варіантів встановлення електромагнітних замків, ми пропонуємо різноманітні фірмові монтажні пластини для встановлення магнітів на алюмінієві рами профільних дверей; для встановлення магніту на бетонний та дерев’яний короб; для встановлення зворотної планки магніту на скло. Крім того: універсальний кронштейн для профільних дверей, що збільшує ширину рами; кутовий кронштейн, який подовжує ширину рами і Z-подібний кронштейн для дверей, що відчиняються всередину.

Додатково ми пропонуємо:
- сигнальні звукові сповіщувачі для дверних контролерів, що можуть використовуватись як дверний дзвоник або тривожна сирена в залежності від події контролера;
- Безконтактні картки 125 кГц.
Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика