SiteHeart

Електромеханічна система контролю доступу CLIQ

Унікальність технології CLIQ® (Клік):

- Технологія CLIQ® є загальною розробкою глобального лідера в галузі замикання та контролю доступу - групи ASSA ABLOY. Дана технологія інтегрується у продукцію багатьох компаній, що входять до концерну. Зокрема, високобезпечних патентованих механічних платформ, таких як: Mul-T-Lock MT5+®, Mul-T-Lock Interactive®+ та ABLOY Protec2. З системою CLIQ® Ви отримуєте гнучкість та нові функціональні можливості, які додаються до Вашої наявної системи замикання.
  
CLIQ
MUL-T-LOCK

Система Mul-T-Lock CLIQ® базована на нових механічних платформах стандарту High Security: Mul-T-Lock Interactive+® та Mul-T-Lock MT5®...

CLIQ

Система ABLOY® PROTEC2 CLIQ найбільш ефективне рішення для контролю та управління безпекою на сучасних об"єктах...

Система CLIQ® - це сучасний розвиток механічних систем Майстер-ключ, що дозволяє легко інтегрувати циліндри CLIQ® у Майстер-систему. Ключ CLIQ® відкриватиме звичайні механічні циліндри, а для відкриття циліндру CLIQ® потрібен ключ CLIQ® з актуальними правами доступу.

Переваги технології CLIQ®:

- Технологія CLIQ® є бездротовою, її фізичне встановлення не відрізняється від монтажу звичайної механічної системи Майстер-ключ.

- На відміну від «статичної» механічної системи Майстер-ключ, дозволяє:
• гнучко та оперативно керувати правами доступу користувачів до дверей, змінюючи їх відповідно до поточних потреб організації;
• додавати або видаляти користувачів, тимчасово блокувати або надавати їм доступ;
• надавати доступ за розкладом по часу та дням тижня;
• отримувати дані про всі події доступу як з ключів користувачів, так й з замків і циліндрів.

- Технологію CLIQ® можна адмініструвати локально з використанням відповідного програмного забезпечення та пристрою програмування, або дистанційно – через додаток CLIQ® Remote – зручного web-базованого рішення.

- Мобільний пристрій програмування Mobile PD дозволяє програмувати ключі з технологією CLIQ® «на ходу» з використанням мобільного телефону в якості модему. З мобільним пристроєм програмування можна дистанційно надавати права доступу, змінювати їх, отримувати дані контрольного журналу подій ключа, синхронізувати годинник ключа.
   
 
 
Властивості CLIQ:
Контрольний журнал подій - надає інформацію про те, хто, коли та куди мав доступ.
Доступ за розкладом - обмеження доступу у визначений період часу, в тому числі й за щотижневими розкладами.
Гнучкий контроль доступу - з використанням різних пристроїв, яки надають Вам можливості контролю та керування:
    Web-базоване адміністрування з Вашого ПК
    Настінний пристрій програмування (Wall PD)
    Мобільний пристрій програмування (Mobile PD)
Безпечний обмін даними - з використанням надійних технологій: баз даних Microsoft SQL Server разом з сертифікатами SSL.
Ревалідація для зменшення ризиків - активація для визначеного користувача необхідності поновлення прав доступу ключа (ревалідації) з визначеним часовим інтервалом надає можливість організувати доступ з обмеженням за часом та підвищити безпеку системи. В той самий час, коли здійснюється ревалідація ключа, система отримує з нього дані контрольного журналу подій за попередній період.
Захист стандарту високої безпеки (High-Security) - як лідери у виробництві систем замикання високої безпеки (High-Security), Mul-T-Lock та ABLOY відповідають найжорсткішим світовим стандартам.
 

 

 

Наверх
Продукція

Яндекс.Метрика